Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З нагоди професійного свята відзначили найкращих

Напередодні професійного свята - Дня соціального працівника у районі вітали працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Вперше чисельний колектив зібрався у БК «Папірник» на святкову зустріч. Щирі вітання керівника Ігоря Процана, заступника голови РДА Миколи Лаврися та найкращі побажання лунали для людей, які у складний час за своїми обов’язками і не тільки захищають й турбуються про самотніх і знедолених членів громади, вчасно й якісно надають необхідну допомогу тим, хто за збігом обставин залишився наодинці зі своїми проблемами. Завдяки їхній турботі літні люди отримують надію на майбутнє, відчувають себе повноцінними, повноправними членами суспільства. Щодня працівники приходять на допомогу, проявляють співчуття і терпіння, розділяють їх біль. Найкращих серед них відзначили грамотами. За сумлінну працю та з нагоди Дня працівників соціальної сфери грамоти та подяки отримали соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Тетяна Миколаївна Дубіль, Ольга Теодорівна Гайовська, Ганна Ярославівна Гаджера, медична сестра відділення соціально-побутової адаптації Ольга Ярославівна Станіславишин, сестра-господиня стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання смт. Нових Стрілищ Софія Іванівна Візна, перукар відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Ірена Ярославівна Іваник.

Відзначили і ветеранів служби Ярославу Ільківну Ганущак, Марію Василівну Матуру, Любов Василівну Благу.

Святковий настрій на заході створили колектив районного Народного дому «Лілея», Володимир Сушко, Мар’яна Юрів, гумористичний дует Олександри Максимів та Олександри Цибран, дитячий танцювальний колектив «Грація» (керівник Віталій Шалаковський). Ведуча свята - Марія Лесів.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"