Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Пільги для учасників АТО

У Жидачеві сім’ї бійців, які воюють у зоні АТО, отримають знижки щодо оплати за комунальні послуги, а якщо в такій сім’ї є малі діти, то для них відмінять батьківську плату в дошкільних установах міста - таке рішення прийнято на сесії міської ради.

27 серпня відбулася ХХХУІІІ сесія Жидачівської міської ради. Пленарне засідання розпочалося з розповіді мешканця Жидачева Тараса Стефаніва, який перебуває на військовій службі в третьому батальйоні територіальної оборони, що знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції, про бойові дії на сході України. Він поділився враженнями про настрої населення цієї території, сказав, що стільки національних прапорів на будівлях у містах та селах, визволених від терористів, він не бачив у жодному населеному пункті України. Також наголосив, що у цій тяжкій боротьбі виростає нове покоління українців, для яких державна символіка – синьо-жовтий стяг – це справжня національна цінність і гордість.

Депутати розпочали свою роботу з розгляду проекту рішення про фінансову та соціальну підтримку учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції (АТО) та членів їх сімей – мешканців міста Жидачева. Після обговорення цього питання прийнято рішення, яким учасників бойових дій у зоні АТО звільнено від плати за надані комунальні послуги (послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території, вивезення твердих побутових відходів, централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення) понад норми, передбачені чинним законодавством, для досягнення 100% знижки. А також звільнено від плати за перебування у міських дошкільних навчальних закладах дітей учасників бойових дій у зоні АТО, повідомляється на офіційному сайті міської ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин