Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сектор з питань цивільного захисту Жидачівської РДА наголошує!

З метою недопущення виникнення пожеж звертаємось до всіх жителів району припинити випалювати сухотрав’я, чагарники та дотримуватись елементарних вимог, перебуваючи на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі.

У більшості до виникнення цих пожеж призводить необережність людей у поводжені з вогнем. Інколи для виникнення масштабної пожежі достатньо навіть непогашеного недопалка, недбало кинутого на узбіччя, адже швидкість поширення вогню (особливо, коли на вулиці суха й вітряна погода) надзвичайно висока, тому локалізувати його на відкритих територіях важко.

Особливо небезпечними є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, наземні трубопроводи, чи біля лісових насаджень, автодорожніх магістралей. Адже дим від таких вогнищ може утворювати смог, який надовго зависає у повітрі. В цьому випадку погіршується видимість на автошляхах, що призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Пожежі сухостою відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення території загоряння. У зв’язку з цим до їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки.

Мешканці міст та району, будьте свідомими та обережними під час відпочинку на природі чи проведенні господарських робіт.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"