Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

КПУ – до народного суду

60 чоловік з Жидачівщини 14 серпня відгукнулися на акцію «Заб’ємо вирішальний цвях у комуністичну домовину», яку організував Олег Канівець, і приїхали до Києва, де цього дня в Окружному адміністративному суді відбувся розгляд справи про заборону КПУ.

Ініціативу народного суду над КПУ підтримали представники Громадської комісії з розслідування та попередження порушень прав людини. А саме голова Українського юридичного товариства Олег Березюк, відомий політолог Михайло Басараб, знаний юрист Станіслав Батрин. Комісію очолює відомий дипломат і колишній суддя міжнародного гаазького трибуналу щодо Югославії Володимир Василенко.

- Сподіваюся, що суд прийме правильне рішення - раз і назавжди заборонить цю людиноненависницьку й антиукраїнську силу, яка вважає себе спадкоємницею партії Леніна-Сталіна.

Компартія – це вбивство наших юнаків під Крутами! Компартія – це Голодомор! Компартія – це Розстріляне Відродження! Компартія – це Колима і Соловки! Компартія – це Чорнобиль! Компартія – це мільйони знищених українців!

Сьогодні, коли московські агресори напали на нашу землю, КПУ вкоренилася п’ятою колоною у тилу наших військ. Колоною зрадників, запроданців і негідників. СБУ вже виявила серед членів КПУ зрадників інтересів української держави і поплічників агресора, які інтенсивно сприяли підтримці терористів на сході України. Саме тому прощання з комуністичним злом має бути остаточним і безповоротним! – наголосив народний депутат Олег Канівець.

Прес-служба народного депутата України.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин