Засідання громадської ради

12 серпня представники громадських організацій району зібралися на чергове засідання громадської ради при Жидачівській райдержадміністрації, новий склад якої було сформовано у квітні 2013 року. У засіданні взяв участь голова РДА Мирон Кузишин, який проінформував представників громадськості Жидачівщини про суспільно-політичну ситуацію в районі та відповів на запитання. Вони, зокрема, стосувалися проблем екології, стану доріг, ситуації на Донеччині і Луганщині та щодо організації призову на військову службу. Порушувались і проблеми розвитку економіки району, аграрного виробництва, питання соціального захисту населення та ін.

За словами М. Кузишина, «…через «саботаж» представників попередньої влади (перший заступник на лікарняному, другий у відпустці) на сьогодні у районі керівництво виконавчої гілки влади не сформовано. У районі склалась ситуація, коли частина представників колишньої влади вдаються до різних способів та методів з метою якнайдовше залишитися при владі. Таким чином, фактично розігрується сценарій створення штучних перепон в формуванні нової команди керівництва РДА в умовах, коли складна ситуація в державі потребує рішучих дій із зміцнення її обороноздатності, вирішення багатьох питань розвитку економіки та соціальної сфери району.

Представники громадської ради розглянули також питання щодо проведення на території району заходів державного, регіонального, місцевого значення, вшанування пам’ятних дат та історичних подій у 2014 році в зв’язку із ускладненням ситуації в державі. З відповідною інформацією виступив начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Олексій Хемій. Учасники засідання підтримали позицію керівництва держави, Львівщини та району щодо необхідності обмеження проведення урочистостей та різноманітних святкових заходів в умовах, коли на українській землі тривають бойові дії і майже щодня гинуть люди.

Також було розглянуто питання про організацію взаємодії комісій громадської ради з відділами, управліннями РДА та районними службами. Громадська рада при Жидачівській РДА підтримала основний зміст нещодавно оприлюдненого Звернення до мешканців Дрогобиччини Товариства „Просвіти та Координаційної ради блоку демократичних сил Дрогобиччини із закликом до співвітчизників неухильно виконати свій патріотичний обов’язок із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У своїх виступах конкретні пропозиції внесли голова громадської ради Юрій Пушкар, його заступник Андрій Данилець, члени громадської ради Василь Туревич, Мирослав Горачек та Станіслав Рій.

Підготовлено за матеріалами офіційного сайту Жидачівської РДА.

Надрукувати