Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Карета швидкої допомоги європейського зразка

Машину швидкої допомоги європейського зразка минулого тижня отримали й у Жидачівській ЦРЛ. Автомобіль обладнаний усім необхідним для того, щоб медичні працівники оперативно й професійно могли надати хворому першу допомогу.

Дефібрилятор, монітор, кисневі балони, відсмоктувач, вакуумні шини, інгалятор, стаціонарні й переносний кисневі балони, шийні комірці, крісло-каталка, дошка-ноші для транспортування дитини і дорослого хворого та ще чимало важливих медичних засобів, які полегшують роботу лікаря швидкої, є в автомобілі, що відтепер знаходиться на обслуговуванні пункту швидкої допомоги при Жидачівській ЦРЛ. Бригада медиків на чолі з її завідувачем Олегом Гапуном кажуть, що це мрія, втілена в реальність. Про особливості нової карети «швидкої» з гордістю розповіла лікар Галина Мендоха. Щоб опанувати всі можливості, які надає нова швидка, працівники бригади пройшли спеціальні курси й надалі проходитимуть відповідні навчання. Спеціальні медичні курси проходитимуть й водії.

Обслуговуватиме машину наразі одна бригада, до якої входять водій і фельдшер або водій і лікар. Хоча, зазначають медики й постійно на цьому наголошують, за правилами в кареті швидкої мають виїжджати і лікар, і фельдшер. Пропри це обмежений бюджет наразі не дозволяє вповні забезпечити персоналом.

Перш ніж ввести автомобіль у повноцінну експлуатацію, було вирішено його освятити. Чин освячення провів о. Ярослав Турик.

Автомобіль високого класу є, а от тримати його ніде. Бракує гаража для зберігання такого дороговартісного й дуже важливого транспортного засобу. Працівники звертаються до відповідних осіб з проханням якомога швидше знайти або вільний гараж, або виділити місце для його будівництва.

Нагадаємо, це вже третя карета швидкої, що надійшла за державною програмою для обслуговування населення Жидачівського району.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин