Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про політичну ситуацію в країні з уст народного депутата

Свій робочий тиждень в окрузі народний депутат України Олег Канівець розпочав із зустрічі з виборцями у Народному домі м. Ходорова. Поспілкуватися з парламентарем на насущні проблеми прийшло близько 80 осіб.

Зустріч розпочалася з хвилини мовчання за Героями Небесної Сотні та усіма полеглими вояками Української армії. Відтак народний обранець розповів про політичну і, зокрема, воєнну ситуацію в країні. Детально говорив про свою роботу у Верховній Раді і про голосування за ключові питання.

Зустріч проходила у форматі діалогу. Люди запитували про призов і мобілізацію, чому переважно наших хлопців, із заходу, мобілізують; куди поділись кошти, які люди надсилали на потреби армії на короткий номер «565», і навіть про те, чи вірить парламентар, що восени буде третій Майдан.

«Розумію, що важко змиритися з тим, що в Україні війна. Та призов і мобілізація проходять по всій Україні. Просто в кожному районі люди бачать, як мобілізують їх знайомих чи родичів, не знаючи, що робиться в сусідньому районі. Тому неправильно стверджувати, що тільки наші хлопці задіяні в АТО. А щодо третього Майдану скажу так: якщо народ побачить, що новообраний Президент робить не те, що обіцяв перед виборами, що далі триває війна, процвітає корупція, то третій Майдан відбудеться», - наголосив парламентар.

Загалом, зустріч тривала майже дві години і була продуктивною. У записнику народного депутата залишилось кілька пропозицій від виборців для оголошення в сесійній залі, зокрема, щоб усі депутати перерахували свою заробітну плату на потреби армії та щодо зменшення кількісного складу майбутньої Верховної Ради України до 300 обранців.

За інформацією прес-служба народного депутата України.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин