Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві ділились досвідом щодо розвитку туризму в малих містах

12 червня у нашому райцентрі відбулася неординарна подія – конференція, присвячена розвитку туризму малих міст Львівської області.

Конференцію організовано в рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» при підтримці Федерації канадських муніципалітетів та уряду Канади.

Захід тривав 11-12 червня. Перший день конференції проходив у Львові у вигляді пленарних засідань, учасники яких обговорювали головні тенденції розвитку туризму у світі, а також напрями та програми підтримки туристичної сфери Львівщини, Івано-Франківщини. Важливою для обговорення була й тема діалогу бізнесу, влади та громади у сфері розвитку туризму. Окрему увагу учасники конференції приділили перспективам розвитку екологічного туризму в Україні.

Говорили й про розвиток фестивального туризму та його економічну ефективність. Своїм досвідом з учасниками заходу ділилися партнери спільного субрегіону «Розділля», розповідаючи про започатковані у їхніх містах (Миколаєві, Жидачеві, Новому Роздолі) фестивалі.

Наскільки важливим для розвитку туристичної галузі є проведення вмілої маркетингової промоції, ділилися з учасниками конференції як представники з Канади, так і українські представники туристичного бізнесу, місцевого самоврядування.

12 червня понад 40 учасників конференції побували з ознайомлювальним візитом і в м. Жидачеві як одному з міст субрегіону «Розділля».

Делегацію з представників різних регіонів України та м. Вінніпега Канада зустріли міський голова Володимир Левко та його заступник Ярослав Гаврильчук.

За своє кількагодинне перебування у нашому райцентрі гості встигли ознайомитись із найцікавішими подіями з історії Жидачева, побачити та оцінити набутки міста від участі в проекті «Місцевий економічний розвиток міст України». Важливою подією у програмі візиту стало спільне висаджування біля алеї Героїв Небесної Сотні кущів канадської сосни.

Також учасники конференції відвідали костел Успіння Діви Марії, а в залі МБК «Папірник» міський голова провів презентацію Жидачева як перспективного з туристичного погляду міста Галичини. Про туристичну привабливість своїх міст розповідали й представники з Нового Роздолу та Миколаєва.

Після цього гості піднялися на Замкову гору та оглянули «Меморіал борцям за волю України». Також учасники конференції, зокрема зі східних та південних областей України, мали змогу поспілкуватися з членами жидачівського районового Братства УПА і дізнатися про правдиву, не спотворену російською пропагандою роль бандерівців у національно-визвольній боротьбі за незалежність України.

Наступна зупинка учасників конференції відбулася вже в м. Миколаєві.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин