Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Львів’янин очолив Жидачівську райдержадміністрацію

Маємо нового голову РДА. Попри певні очікування та прогнози на свого представника, все ж очолив Жидачівську райдержадміністрацію львів’янин, депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» 39-річний Мирон Кузишин.

Офіційне представлення нового голови перед керівниками управлінь, структур, громадськістю Жидачівщини пройшло 26 травня.

Лише 24 травня виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов своїм розпорядженням призначив Мирона Кузишина головою Жидачівської районної державної адміністрації. До цього часу виконував обов’язки голови РДА перший заступник Роман Гриців.

26 травня у сесійній залі районної ради за участі представників владних структур, органів місцевого самоврядування, керівників установ та громадськості району відбулося представлення голови Жидачівської РДА Мирона Кузишина.

Представити молодого очільника району приїхав перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, який у своєму виступі висловив вдячність громаді Жидачівщини за активну громадянську позицію в ході проведення виборів Президента України, які відбулися чесно, прозоро й демократично. Понад 77% виборців Львівщини взяли участь у виборах, на Жидачівщині – понад 81%.

Окреслюючи коло завдань, які постають перед владними структурами Львівщини, району та кожною місцевою громадою, Йосиф Ситник зазначив, що тепер, після Майдану, наш народ прагне дієвих практичних змін. Важливо налагодити чіткі механізми взаємодії обласної та районної влади з місцевими громадами, організувати процедуру функціонування планування бюджетних видатків, реальних можливостей і перспектив розвитку місцевих громад.

Йосиф Ситник зупинився на проблемах і перспективах соціально-економічного розвитку Жидачівського району, висловив думку про необхідність активного діалогу з громадами міст, селищ і сіл району та побажав спільної злагодженої й плідної роботи РДА, районної ради, депутатського корпусу місцевих громад, громадських діячів, представників духовенства на загальну українську справу.

Голова райдержадміністрації Мирон Кузишин у виступі зазначив, що прийшов працювати для громади і що його робочий кабінет завжди відкритий для всіх, хто готовий до активного вирішення проблемних питань розвитку району. Він висловив своє бачення активізації взаємодії із громадськістю, зазначивши, що хотів би активізувати роботу громадської ради при РДА. Мирон Іванович відповів на запитання представників місцевих громад, громадських активістів району.

Зазначу, що громадськість з певною осторогою сприйняла призначення нового голови РДА. Оскільки кандидатура Мирона Кузишина не пройшла попереднього узгодження громадськості, активісти вимагають, щоб до їх думки дослуховувались при призначенні заступників. Як зазначив голова РДА, не виключено, що в структурі райдержадміністрації найближчим часом можуть відбутися певні кадрові ротації.

Голова районної ради Ігор Кос привітав нового голову РДА та наголосив на важливості сприяння керівництва Львівської облдержадміністрації у вирішенні найгостріших проблемних питань Жидачівщини. Зокрема мова йшла про вирішення питань належного фінансування установ бюджетної сфери району, ремонту доріг, завершення будівництва школи в смт. Гніздичеві, виробничої діяльності ПАТ «ЖЦПК». Голова районної ради нагадав, що новий голова РДА очолює досить непростий з територіального, економічного та культурного погляду район, тож зусиль потрібно докладати чимало. Також голова районної ради наголосив на необхідності започаткування новим керівником РДА діалогу із Координаційною радою Євромайдану Жидачівщини, Асоціацією місцевих рад «Ради Жидачівщини». До слова, 28 травня відбулася перша зустріч Мирона Кузишина з представниками Координаційної ради Євромайдану.

Представлення нового голови РДА завершилось хвилиною мовчання у пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

З Мироном Кузишином вдалося поговорити в неофіційній обстановці. З розмови стало відомо, що новий голова, щоб оперативно реагувати на проблеми району, не доїжджатиме зі Львова, а винайматиме помешкання у райцентрі. Також Мирон Іванович розуміє, що його призначення на посаду може мати тимчасовий характер, але готовий використати відведений йому час для того, щоб принести максимальну користь громаді Жидачівщини.

Оксана ФРАНКІВ.

Довідка:

Кузишин Мирон Іванович – депутат Львівської міської ради, обраний у мажоритарному виборчому окрузі №9, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Народився 27 лютого 1975 року у м. Львові. Українець. Громадянин України.

Освіта:

1982 -1992 рр. – навчання в СШ №№ 44, 75, 15 м. Львова. 1992 -1997 рр. – навчання у Державному університеті «Львівська політехніка».

Трудова діяльність:

З 1998-1999 рр. – працював барменом у барі „Платинум” у ДП „Гранд Фуд Сервіс”. 1999 – 2000 рр. – бармен у кафе-барі «Баскет» ТзОВ «Баскет». 2000 - 2001 рр. – бармен у кав’ярні «Сімекс» ЗАТ «СІМ». З 2001 р. – менеджер ПП «Верден». 2001 - 2006 рр. – директор ТзОВ «Західпромелектро». 2006 - 2014 рр. – директор ПП «Галелектропостач».

Одружений. Виховує двоє дітей – сина Андріана та дочку Вікторію.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин