Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Допомога юриста

Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, часто потребує хліба насущного або душевної розради, можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем.

Добро — це основа світу, і стати його основою вас закликає Жидачівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Пам’ятаймо: справжня допомога поєднує у собі два вияви підтримки - матеріальну і духовну. Тобто допомагати можна не лише грошима, продуктами чи іншими матеріальними речами. Куди важливіше не пройти повз людину, яка потребує допомоги та підтримки. Не потрібно допомагати задля когось чи чогось, через вигоду чи тому, що потім отримаємо подяку. Давайте робити добро через те, що душа людини сповнена добра.

Якісне подання соціальних послуг - першочергове завданням закладів соціальної сфери. Адже ми маємо працювати в інтересах нашої громади та держави в цілому, а тому повинні надавати якісні послуги, щоб жодна людина, особливо похилого віку, яка потребує допомоги, не залишилась поза увагою.

З метою забезпечення та доступності соціальних послуг, розширення їх спектру охоплення більшої чисельності осіб діє мультидисциплінарна команда. Вона виїжджає в населені пункти району для обслуговування одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів. У складі команди працюють юрист, перукар, швачка, психолог. Юрист надає консультаційні послуги з оформлення субсидій та інших видів державної допомоги, з оформлення та переоформлення різних документів, з оформлення спадщини, допомагає в оформленні позовних заяв.

Юрист відділення соціально-побутової адаптації проконсультував 120 осіб з питань соціального захисту та надання безоплатної правової допомоги.

Юрист територіального центру соціального обслуговування знаходиться за адресою: м. Жидачів, вул. І. Франка, 19, кабінет № 17.

Ю. Кулик, юрисконсульт Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин