Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Пришкільних літніх таборів цьогоріч у районі не буде

29 квітня пройшла ХХІХ сесія Жидачівської районної ради. Перед розглядом питань порядку денного депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Депутати виділили матеріальну допомогу в розмірі 500 грн на одну особу членам братства ОУН-УПА (таких осіб у районі 31) та по 150 грн учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС I категорії (14 осіб).

Серед питань порядку денного: затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2013 рік; затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації; про внесення змін до кошторису видатків виконавчого апарату районної ради на 2014 рік; внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік; про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Крім цього, депутати розглянули та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Потужність» для розташування каптажної споруди джерела №2 та влаштування I поясу зони санітарної охорони джерела на території Зарічненської сільської ради (ділянка площею 0,4893 га, нормативно-грошова оцінка – 141460 грн), погодили клопотання ТзОВ МП «Бізнес-Сервіс-М» на отримання спеціального дозволу на користування надрами (площа 14 га в урочищі «Охаби» на території Сидорівської сільської ради). Депутати погодили внесення змін до Статуту Ходорівської районної лікарні, доповнивши п. 1.12 новими видами медичної діяльності.

Районні обранці погодили підписання угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Сяноцьким повітом (Республіка Польща) і Жидачівським районом.

Заслухали депутати доповідь про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району та цільових програм за 2013 рік, але більшості схвальних голосів цей звіт не отримав. Не переконали депутатів й слова першого заступника голови Жидачівської РДА Р. Гриціва про те, що минулого року вдалося залучити понад 80 млн грн із бюджетів різних рівнів, що фактично без бюджетної копійки завершили реконструкцію газопроводу до с. Заріччя. Все ж через катастрофічний стан доріг району, зменшення податкових надходжень, зменшення робочих місць, зокрема на ВАТ «ЖЦПК», депутати не побачили значного поліпшення соціально-економічного життя в районі.

Після цього депутати заслухали звіт голови районної ради І. Коса. Запитання до нього були, зокрема й від Р. Гриціва. Депутата цікавило, на яких підставах голова районної ради «списує» пальне, якщо їздить на своєму авто. Конструктивного діалогу не відбулося, все звелося до особистісних звинувачень. Попри це за звіт голови районної ради депутати проголосували.

Далі депутати внесли зміни до рішення районної ради від 21.12 2010 р., вивівши зі складу президії уповноваженого представника фракції «Добробут регіону» Володимира Пришляка у зв’язку з розпуском фракції.

Під час засідання депутати не змогли заслухати звіт про роботу Жидачівського районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області через відсутність з поважної причини керівника. Взяли до відома інформацію про роботу реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції. Заслухали звіт прокурора району О. Бойка про стан законності на території району. До головного прокурора в депутатів виникало багато запитань і лунало багато критики. Особливо, що стосується винесених прокуратурою оскаржень на рішення районної ради та місцевих рад щодо подій, пов’язаних із Євромайнданом. Депутати закликали працівників прокуратури діяти згідно із законами, а не бути прислужниками того чи іншого режиму.

Депутати дали дозвіл на списання відділом освіти старих автомобілів.

Цьогоріч депутати вважають недоцільним організацію пришкільних таборів із денним перебуванням дітей. Натомість, як і раніше, діятиме програма з літнього оздоровлення дітей у стаціонарних закладах оздоровлення та відпочинку, дитячих центрах, санаторіях за путівками від управління соціального захисту населення, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Кошти, що були передбачені на харчування у літніх пришкільних таборах (а це 214 тис грн) використовуватимуться для організації харчування під час навчального року.

У «різному» до колег звернувся депутат М. Марків, який висловив обурення тим, що досі в райдержадміністрацій, попри оголошену недовіру, працюють представники Партії регіонів. Як зазначив перший заступник голови РДА Р. Гриців, він виконуватиме свої повноваження доти, допоки не буде призначено нове керівництво райдержадміністрації. Попри це депутати вирішили направити листа до голови ЛОДА з пропозицією якомога швидше подати подання на призначення нового голови Жидачівської РДА.

Крім цього, депутати прийняли звернення до Генерального прокурора України щодо законності продажу будівель ВАТ «Поліграфмаш», що у м. Ходорові, та підтримали депутатські запити О. Франків-Табаки про додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення та засади запобігання й протидії корупції у Жидачівському районному секторі Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та в діяльності ДП «Документ» і Й. Сенюри щодо невиплати жителям Лівчиць грошей за здане молоко однією з фірм.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин