Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До уваги голів міст, селищ та сіл!

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ повідомляє, що відповідно до пункту 27 розділу І Закону України від 27 березня 2014 № 1166-VII ,,Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” внесено зміни до п.288.5 ст.288 Податкового кодексу в частині визначення мінімального розміру орендної плати.

Зокрема новою редакцією пп.288.5.1 п.288.5 ст.288 цього кодексу встановлено, що річний мінімальний розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності не може бути менше ніж 3 відсотки нормативної грошової оцінки незалежно від категорій земель. Зазначені зміни вступають в дію з 1 квітня 2014 року.

Враховуючи вище наведене та з метою недопущення втрат до місцевого бюджету плати за землю, вам необхідно внести зміни у рішення щодо встановлення ставок орендної плати за землю та переглянути і привести у відповідність з нормами Податкового кодексу договора оренди земель сільськогосподарського призначення.

Про внесені зміни до договорів оренди просимо повідомити Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ. Контактний телефон-31578.

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

З 1.04.2014р. набрали чинності зміни, внесені так званим «Антикризовим законом» до розділу VII Податкового Кодексу, яким встановлено нові (збільшені) ставки збору за першу реєстрацію.

Збір на обов`язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти

Цим же Законом встановлено, що з 1.04.2014 р. юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/ або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5% від суми операції з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"