Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На президії районної ради

Цього тижня відбулось засідання президії районної ради. Члени президії погодили порядок денний сесії районної ради, яка має відбутися наприкінці квітня.

Проте нині найбільш важливим, на думку депутатів, є питання, чи до сесії буде призначено голову РДА, оскільки багато проблем, які сьогодні викликають дискусію серед депутатів і громадськості, якраз породжено відсутністю виконавчої гілки влади. Були пропозиції навіть звернутися до голови ОДА Ірини Сех і поквапити її з кадровими рішеннями.

Як зазначив голова профільної комісії Роман Баліцкий, цього тижня довелось навіть збирати комісію, бо виникали питання, пов’язані з подальшим виконанням своїх обов’язків в. о. голови РДА. Як відомо, у свій час і депутати, і координаційна рада висловили недовіру керівництву РДА.

У свою чергу в.о голови РДА Роман Гриців повідомив, що на сьогодні він виконує функціональні обов’язки відповідно до Закону, і у день, коли буде призначено нового голову РДА, автоматично складе свої повноваження.

Було також заслухано інформацію щодо стану розгляду деяких рішень районної ради в судах, які прийняті впродовж грудня 2013 - січня 2014 року. Як повідомив голова районної ради Ігор Кос, з цього приводу депутати планують заслухати прокурора Жидачівського району.

Але, схоже, не ці питання стануть на сесії головними. У відповідності до ЗУ «Про внесення змін до державного бюджету» потрібно вносити суттєві зміни до показників районного бюджету Жидачівського району, а якщо простіше – скорочувати видатки на 5,9 млн грн. Нагадаю, згідно із затвердженим бюджетом-2014 у районі і так не вистачало грошей на зарплати вчителям та медикам до кінця року.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин