Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дискусії щодо гравійного кар'єру

Відбулась нарада по розгляду звернення жителів Подорожного щодо відкриття піщаного кар’єру

Близько 80 мешканців села підписались під зверненням. Вів нараду голова районної ради Ігор Кос. На зустріч прибули члени ініціативної групи з Подорожного і Сулятич, начальники профільних управлінь: земельного - Я. Майкут, водного господарства - В. Горбай, голови профільних комісій районної ради Андрій Лялька, Ярослава Ілюк, Микола Богів, депутат Мирон Яворський, який представляє територію, директор ТзОВ «Вісла-W» Андрій Сенюк, голови сільських рад: Володимирців - Володимир Ємець та Сулятич - Юрій Ольшанецький.

 

Рішення - погодження на отримання ліцензії на користування надрами районна рада надала підприємству ще у 2008 році. Пройшовши процедуру реєстрації і погодження на всіх щаблях, підприємство отримало ліцензію на видобуток гравію. Сьогодні ситуація виглядає так: деяка частина громади Подорожного і Сулятич виступає проти функціонування кар’єру на їх території, мотивуючи своє бачення тим, що, на думку одних, пропаде вода у криницях, інші стверджують, що кар’єр призведе до підтоплень населених пунктів.

 

У свою чергу представник «Вісли» заспокоює, що цього в принципі не може статися. Окрім того, що сьогодні власники потратили значні кошти на отримання дозволів і ліцензій, вони, за словами п. Андрія, справно платять до місцевого бюджету і підписали у свій час угоду - «соціальний пакет». Щоправда, ті члени ініціативної групи, які прибули на нараду, нічого не знають про цей «соціальний пакет». І загалом, як підсумував Ігор Кос, у значній мірі багато питань виникає через брак інформації, а це призводить до того, що люди просто дезінформовані.

Врешті зійшлися на тому, що треба далі зустрічатися, узгоджувати спірні моменти, йти на поступки. В іншому випадку і люди залишаться ні з чим, і підприємство не зможе нормально функціонувати.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин