«Очима дитини про бюджет країни»

В Україні стартував конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни».

Метою проведення конкурсу є виховання культури сумлінного платника податків у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи.

Завданнями конкурсу є сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків, зборів, платежів у молоді шкільного віку; спонукання учасників до творчості, реалізація дітьми творчих здібностей у прозі, поезії, а також у галузі образотворчого мистецтва.

Конкурс проводиться за такими напрямками дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:

художні твори;

комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація);

літературні твори.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій:

І категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.

Конкурс проводиться у три етапи: І етап - районний рівень, ІІ етап – регіональний рівень, ІІІ етап – всеукраїнський рівень.

Роботи, що відповідають тематиці конкурсу, слід подати до 1 квітня 2014 року в Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ.

Другий етап конкурсу проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.

Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців.

Інформація про умови участі в конкурсі, вимоги до творчих робіт розміщена на субсайті ГУ Міндоходів у Львівській області ( lv.minrd.gov.ua ).

Надрукувати