Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Заява про вихід із Партії регіонів

У четвер, 20 лютого, на електрону адресу народного часопису надійшла офіційна заява від

керівництва Жидачівської райдержадміністрації. І хоч з цього приводу серед журналістів розгорілася дискусія: друкувати чи не друкувати, вирішили все-таки надрукувати. Адже чесна журналістика - це коли свою точку зору можуть висловити всі. А вже людям давати оцінку.

Заява

 

від керівництва Жидачівської райдержадміністрації

Ми розділяємо біль українців за загиблими у Києві та висловлюємо щире співчуття їх родинам.

Усвідомлюючи, що відповідальність за смерть людей в мирний час лягає в першу чергу на владу, яка наділена повноваженнями і зобов’язана захищати честь, гідність і життя кожного громадянина держави, на нас лягає політична відповідальність за ситуацію в державі.

Програма Партії регіонів, що декларувала європейську перспективу України, зміцнення її економічної могутності, лідерами партії повністю дискредитована і розтоптана.

Ми залишаємо право кожному партійцю самостійно робити вибір, як чинити, хоча багато з них вже задекларувала свою одностайність разом з нами.

Жоден з нас не причетний до дій, котрі були б на шкоду рідному краю чи людям. Будучи незрозумілими більшістю краян, ми своєю позицією підтримували цілісність і соборність України та добробут нашого краю. Ми віримо, що настане час і нас зрозуміють.

Сьогодні є очевидно, що ті програмні засади, з якими Партія регіонів йшла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності і євроінтеграції, країна поставлена на грань громадянської війни, хаосу та розколу. А політика керівництва Партії регіонів йде врозріз програмним засадам і не об’єднує, а розділяє країну. Ми засуджуємо заклики до Президента щодо силового розв’язання політичної кризи чи введення надзвичайного стану в країні.

Задля збереження громадянського миру та єдності України, для стабілізації політичного життя в районі, припинення нагнітання ситуації потрібні не гучні заяви, а рішучі дії. Саме тому ми вирішили припинити своє членство в Партії регіонів та заявити про вихід з партії. Жодна влада не вартує людських жертв.

Проте боротися з агресією тією ж агресією – це шлях в нікуди, який тільки нашкодить Україні. І влада, і опозиція мають зрозуміти, що перемога ціною руйнації єдності держави обертається великою поразкою перед майбутніми поколіннями українців.

Розсудити владу і опозицію вправі тільки український народ. І не на Майданах, а через вибори. Тільки так ми можемо поставити крапку в подальшому загостренні протистояння громадянського суспільства.

Ми закликаємо всіх учасників протистояння повернути ситуацію у конструктивне русло і розв’язувати всі спірні питання шляхом діалогу та дискусії, дотримуючись Конституції та законів України. А все решту, що робиться поза Конституцією та Законом, тільки руйнує Україну.

Віримо, що здоровий глузд переможе. Нехай Господь Бог береже Україну та народ !

20.02.2014 р.

С. Коваль,

Р. Гриців,

В. Пришляк,

О. Кизима.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин