Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Діяльність роботи відділу державної реєстрації актів цивільного стану за 2013 рік

На виконання основних завдань, покладених чинним законодавством на орган державної реєстрації актів цивільного стану району, протягом 2013 року зареєстровано 2338 актів цивільного стану, що на 132 юридичні факти менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це спричинено зменшенням на 18 звернень з питань державної реєстрації юридичних фактів шлюбів, 88 звернень щодо реєстрації смерті, 22 звернення щодо державної реєстрації народження та на 17 розірвань шлюбу. Тенденція щодо постійного зменшення кількості зареєстрованих юридичних фактів розірвання шлюбу протягом попередніх років виникла у зв'язку зі змінами у законодавстві, відповідно до яких документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, що передбачено статтею 115 Сімейного кодексу України.

Водночас відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції у Львівській області у 2013 році виконано 195 рішень судів про розірвання шлюбу, надісланих до підпорядкованих відділів для внесення відповідних відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Минулоріч зареєстровано юридичних фактів про народження 697, смерть – 1203, шлюб – 359, розірвання шлюбу – 29; зміну імені – 50.

Поновлено 7 актових записів, з них 6 про народження. Розглянуто 67 справ про внесення змін до актових записів цивільного стану.

Протягом минулого року складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до частини 2 статті 212-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення батьками визначеного законодавством терміну реєстрації юридичного факту народження дитини.

Стягнуто 2 142 грн 54 коп державного мита за реєстрацію юридичних фактів та видачу повторних свідоцтв.

Відділом ДРАЦС Жидачівського районного управління юстиції у Львівській області протягом 2013 року продовжено роботу, спрямовану на виконання міжнародних договорів, а саме:

– прохань клопотань про надання правової допомоги, направлених до компетентних органів іноземних держав, – 12;

– прохань, клопотань про надання правової допомоги, отриманих для виконання, – 35.

Також значну роботу проведено щодо внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян книг реєстрації актів цивільного стану за 1995-1950 роки, де внесено до державної електронної інформаційної системи 44400 архівних актових записів, а також за період 1996- 2008 рр. - 22397 архівних актових записів.

У 2013 році запроваджено попередній електронний запис через мережу Інтернет в режимі онлайн на прийом до відділу.

Для того, щоб попередньо записатися на прийом до відділу державної реєстрації актів цивільного стану, необхідно на електронну адресу www.obljust.lviv.ua направити лист, вказавши своє прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон, суть питання, а також зручні дату та час. Після отримання відділом державної реєстрації актів цивільного стану листа вам буде направлено підтвердження.

Л. Червона, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин