Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщина готується до святкування 200-річчя від народження Тараса Шевченка

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

2014 рік є визначальним для завершення розпочатих і передбачених робіт та заходів щодо відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Постать видатного українського поета, художника, мислителя і світовий контекст ювілею (адже відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО) зобов’язує нас на належному рівні підготуватися до знаменної дати.

З цією метою 17 січня в райдержадміністрації засідав організаційний комітет з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Голова РДА Сергій Коваль та його заступник Олег Кизима підсумували виконання вже проведених заходів і обговорили з членами оргкомітету план подальших дій. С. Коваль наголосив про обов’язковість персональної участі в оргкомітеті всіх його членів, адже на фінішній прямій він засідатиме щотижня.

Обговорюючи та погоджуючи аспекти програми святкування, до традиційних районних культурно-просвітницьких заходів, які пройдуть у Шевченківські дні і будуть проведені державними установами, учасники оргкомітету запропонували до вшанування пам’яті видатного генія української культури залучати і приватні структури. До прикладу, оргкомітет звернеться до всіх установ і закладів незалежно від форми власності з пропозицією обладнати куточки творчої спадщини Великого Кобзаря у фойє, коридорах, а у вітринах магазинів, офісів розмістити прикрашені портрети Шевченка. Щоб залучити якнайбільшу кількість людей до святкування 200-річчя, проводитимуться Шевченківські читання всіх вікових категорій жителів району. Та найбільшу увагу буде приділено благоустрою пам’ятників Шевченка, які знаходяться у районі. За це відповідатимуть сільські голови.

На сторінках «Нового часу» ви матимете нагоду ознайомитися з тематичними рубриками, оголошеннями заходів, пов’язаних із відзначенням 200-річчя від дня народження Шевченка у районі, з датами, місцями проведення подій. Адже Жидачівщина вшановуватиме ювілей Кобзаря протягом усього 2014 року.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин