Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кущовий семінар для платників податків Львівської області

Управління Міндоходів у Львівській області інформує, що спільно з Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” 30 січня о 11 год. в актовому залі адмінбудинку Головного управління Міндоходів у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 відбудеться семінар на тему: „Огляд змін у податковому законодавстві за 2013 рік та з 1 січня 2014 року. Особливості складання фінансової звітності. Податок на доходи фізичних осіб: декларування та інші питання”.

Запрошуємо платників податків до участі у семінарі.

Терміни подання звіту з єдиного соціального внеску.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №454 (далі – Порядок).

Порядком встановлена така періодичність подання страхувальниками звіту з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

Страхувальники, які використовують працю найманих фізичних осіб на умовах трудового договору або за цивільно-правовими договорами, подають до органів доходів і зборів щомісячні звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.

Звіт подається за формою згідно з додатком 4 (титульний лист) і таблицею 1 Порядку.

Фізичні особи – підприємці, незалежно від системи оподаткування, зобов’язані подавати за себе річний звіт зі сплати єдиного соціального внеску до 10 лютого року, наступного за звітним:

підприємці на загальній системі оподаткування подають додаток 5 (титульний лист) і таблицю 1;

підприємці на єдиному податку - додаток 5 (титульний лист) і таблицю 2;

підприємці, які протягом звітного року змінювали систему оподаткування, формують та подають один звіт, що складається з титульного листа та двох таблиць 1 і 2 додатку 5.

Важливо! Останній граничний термін подання річного звіту за 2013 рік – 10 лютого 2014 року (у зв’язку з вихідним 9 лютого).

Фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, у тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) чи іншу подібну діяльність, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, самі за себе формують та подають до органів доходів і зборів річний звіт до 1 травня року, наступного за звітним, - додаток 5 (титульний лист) і таблицю 3.

Не подають звіт та не сплачують єдиний соціальний внесок:

фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу;

юридичні особи, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин