Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

За кошти державного бюджету відремонтували ФАПи у Бережниці та Рогізні

22 грудня в с. Бережниці освятили відремонтоване приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, єдиного медичного закладу на 1120 жителів села.

 

Як розповів сільський голова с. Бережниці Гнат Кухта, останній суттєвий ремонт ФАП «пережив» ще у 60-х роках минулого століття. Час від часу проводилися косметичні ремонти, але вони проблеми не вирішували, адже дах протікав, вікна, підлога прогнили, стіни облупилися.

 

Сільська рада за кошти місцевого бюджету виготовила проектно-кошторисну документацію на ремонт ФАПу у Бережниці та ремонт даху ФАПу в Рогізні. Вартість робіт по бережницькому медзакладу 185 тис грн, а по ФАПу в с. Рогізні – 29 тис грн.

«У бюджеті таких грошей немає, сума надто велика, довелося звертатися за допомогою до голови Жидачівської РДА. Під час нашої зустрічі з Сергієм Ковалем був присутній і народний депутат України Олег Канівець, тож при нагоді звернувся й до нього. Народний депутат зауважив, що в своїй передвиборчій програмі обіцяв сприяти у проведенні ремонтів об’єктів соціальної сфери на територіях місцевих рад, тож намагатиметься допомогти», - розповів Г. Кухта.

Уже у травні цього року було видано розпорядження Кабміну про виділення коштів на ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів.

Роботи проводила будівельна бригада приватного підприємства Івана Романіва.

На відкриття та освячення ФАПу завітали помічник народного депутата Роман Баліцкий, заступник головного лікаря Жидачівської ЦРЛ Василь Костельний, сімейний лікар Галина Кропельницька, завідувач ФАПу Неля Федак. Освятив оновлене приміщення парох о. Ярослав. Сільський голова від громади та сільської ради подякував народному депутату, будівельникам та привітав гостей з наближенням Новорічних та Різдвяних свят.

Присутній помічник народного депутата Роман Баліцкий зауважив, що за весь час незалежності вперше в районі виділено кошти з державного бюджету на ремонт приміщень медичних установ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин