«Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів»

Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ ГУ Міністерства доходів і зборів у Львівській області повідомляє, що в центрі обслуговування платників податків Жидачівського відділення Миколаївської ОДПІ суб’єкти господарювання можуть ознайомитись й отримати у подарунок брошуру «Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів», яку розробило Міністерство доходів і зборів України.

Брошура містить декілька розділів, в яких викладено основні витяги із законодавства. Платники можуть ознайомитись як із своїми правами і обов’язки, так і посадових осіб контролюючих органів. Крім того, на сторінках цього видання також розміщена детальна інформація щодо номера телефону «гарячої лінії» Міндоходів «Пульс», Інформаційно-довідкового департаменту, Акредитованого центру сертифікації ключів та електронні адреси офіційного веб-порталу Міністерства доходів і зборів України та Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Ласкаво просимо завітати та отримати в подарунок брошуру «Права та обов’язки платників податків та контролюючих органів». Наша адреса: м. Жидачів, вул. Вокзальна, 6, тел. 24351.

Жидачівське відділення Миколаївської ОДП.

Надрукувати