Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати розглянули 23 питання порядку денного та прийняли одразу три політичних звернення

Засідання XXV сесія районної ради розпочалося із заслуховування питання про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців та перспективи його виконання до кінця бюджетного року. Доповідала начальник фінуправління Жидачівської РДА Стефанія Ковальська. Районний бюджет за 9 місяців виконано на 65,7%. Основні причини невиконання – зменшення податку з доходів фізичних осіб, невиконання вилучення з місцевих бюджетів, зокрема з бюджетів Млиниської, Піддністрянської сільських та Жидачівської міської рад. Крім цього, до району із запізненням надходять дотації з державного бюджету. Натомість субвенції хоча й надходять вчасно, проте проплати в сумі більш як 4 млн грн не проходять через казначейство. До кінця року на заробітну плату не вистачає 6 млн грн, зазначала начальник фінуправління. Незважаючи на таку невтішну ситуацію, районі немає заборгованості з виплат по захищених статтях, із заробітної плати працівникам бюджетних установ, за енергоносії та медикаменти, додала С. Ковальська.

 

Основна причина непроходження коштів через казначейство, за словами начальника УДКУ у Жидачівському районі Юрій Гаранчука, - це ненаповнення казначейських рахунків в повному обсязі.

 

З огляду на ситуацію з невиконанням бюджету внесено зміни до показників районного бюджету на 2013 рік. Для цього зменшено обсяги видатків, проведено перерозподіл загального фонду в різних галузях бюджетної сфери, зокрема по відділах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту на загальну суму понад 470 тис грн та інших фондів і бюджетів.

Депутати заслухали та затвердили розпорядження голови Жидачівської районної ради. Питання про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради не набрало потрібної кількості голосів. Внесено зміни до кошторису видатків виконавчого апарату районної ради в частині перерозподілу коштів на 2013 рік.

Депутати затвердили проект «Інформаційно-комунікаційні технології на службі в громади Жидачівського району Львівської області» з метою участі його у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Проектом передбачена інформаційна модернізація Жидачівської районної ради: встановлення системи для голосування «Віче», організація електронної приймальні, заміна вікон, налагодження Інтернет-зв’язку з місцевими радами, розроблення для них офіційних Інтернет-сайтів та інше.

Не набрав більшості голосів проект рішення про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації у 2014 році. До переліку планувалось додати, окрім корпусу №4 Журавнівського НВК у смт. ЖуравнО по вул. Шептицького, 12 та ФАПу (незавершене будівництво) в с. Чорному Острові, ще й приміщення Калинівської початкової школи в с. Калинівка. Депутати вилучили з цього переліку приміщення ФАПу в Чорному Острові та школи в Калинівці, залишивши лише старий корпус школи в Журавні.

Депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Бережницької сільської ради площею 0,06 га, що відведена у власність Буханець Анатолію та Наустіновій Аллі для ведення садівництва. Районні обранці дали дозвіл на реорганізацію Лисківської ЗОШ I-III ст. у Лисківський НВК. Погодили передачу газопроводів та споруд на баланс ПАТ «Львівгаз».

Депутати взяли до відома інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців.

Також взяли до відома інформацію про стан боротьби із злочинністю та роботу з профілактики правопорушень правоохоронними органами. Доповідали заступник прокурора Жидачівського району Роман Сірачинський та заступник начальника РВ ГУМВС у Жидачівському районі з громадської безпеки Михайло Зіняк.

Як поінформував депутатів начальник головного управління державної міграційної служби у Жидачівському р-ні Ігор Донецький, придбане за кошти районної ради обладнання встановлено і до кінця цього року розпочнеться виготовлення та видача закордонних паспортів на місці. Про роботу державної виконавчої служби Жидачівського управління юстиції доповідав заступник начальника відділу виконавчої служби Володимир Слобода. За його словами, найбільш проблемними для служби залишаються стягнення за рішеннями судів заборгованості із заробітної плати працівникам Гніздичівського спиртозаводу. Сума стягнень перевищує 500 тис грн. Депутат Андрій Чад порушив питання заборгованості «Ходорівполіграфмаш» міському бюджету Ходорова.

Депутати заслухали інформацію про роботу районного центру соціальних служб для дітей і молоді, дали дозвіл на ліквідацію ДКП «Людмила».

Також заслухано інформацію про стан доріг на території району та проведену роботу з їх ремонту. На сесії доповідав заступник начальника служби автомобільних доріг у Львівській області Віктор Шикула. Основний месидж, який почули депутати від обласного чиновника, – впродовж останніх років зменшилося фінансування на ремонт доріг. Якщо у 2009 році робіт було виконано на 3 млн грн, то впродовж 2012-2013 років - лише на 1,5 млн грн.

Депутати також погодили рішення та вивели зі складу президії районної ради Василя Ревера у зв’язку з розпуском фракції «За зміни Жидачівщини». Крім цього, у зв’язку з перейменуванням фракції УНП у фракцію Народного Руху України внесли відповідні зміни у рішення. Також затвердили попередній план роботи районної ради на 2014 рік та прийняли три політичних звернення.

Зокрема депутати Жидачівщини звертаються до колег із Тельманівського району Донецької області про підтримку прагнень Євромайдану. Депутати Жидачівської районної ради звернулись до членів Партії регіонів у районній раді із закликом «покинути лави провладної партії, здати свої партійні квитки, публічно дистанціюватися від цієї політичної сили». Крім цього, районні депутати звернулися до Президента України Віктора Януковича не підписувати угоду із Митним союзом.

Голова районної ради Ігор Кос повідомив депутатів, що прокуратура Жидачівського району подали адміністративний позов щодо пункту рішення позачергової сесії районної ради, що стосується оголошення Жидачівського району «територією без Януковича».

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин