Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Представники районної влади офіційно висловили свою позицію...

Уже неодноразово на віче у Жидачеві порушувалося питання: а що собі думають керівництво нашої районної держадміністрації, представники Партії регіонів у районі про події, які сколихнули всю Україну і привели на Майдан у Київ сотні тисяч небайдужих, свідомих українців, у тому числі і жителів нашого району? Яка їх позиція: вони з народом чи підтримують злочинні дії, які мали місце на Майдані? Щоб почути це, було організовано «круглий стіл» під назвою «Суспільно-політична ситуація в країні. Перспективи розвитку держави».

До участі у ньому були запрошені представники громадських організацій, політичних партій, активні громадяни, які представляли як різні вікові категорії, так і політичні уподобання. Розпочалося засідання «круглого столу», яке вів голова районної ради Ігор Кос, із заяви Сергія Коваля про те, що у цьому заході він і Олег Кизима беруть участь як голова районної держадміністрації та заступник і будуть відповідати на запитання у такому статусі. Передбачаючи, якого змісту будуть запитання, голова РДА у своєму виступі зазначив, що він підтримує курс України на євроінтеграцію, засуджує злочинні і сумнозвісні події 30 листопада: «винні мають бути притягнуті до відповідальності». І запевнив, що на своїй посаді буде все робити для того, щоб забезпечити життєдіяльність району, виконуючи свої повноваження, поки не буде наказу на його звільнення.

На заклик голови РО «За Україну!» Марії Турченяк спалити свій квиток Сергій Федорович зазначив, що всі партійні питання будуть вирішені на конференції ПР, і запевнив, що члени ПР Львівщини не ставляться байдуже до подій, які відбуваються, й дають їм свою оцінку. Олег Кизима висловив думку, що люди очікують від місцевої влади публічного каяття, у той час, коли місцева влада не має за що каятися. «А робити це для реклами - ми не будемо”, - зазначив він.

На пропозицію Р. Сметанського (ГО «Ідея і чин») щодо ініціювання висловлення недовіри депутатам Партії регіонів, і в тому числі голові РДА, Сергій Федорович відповів, що він готовий звільнити місце молодим, енергійним людям і написав би заяву про звільнення вже зараз, але тільки разом з тими пенсіонерами, що сидять за «круглим столом». Микола Шумельда (ГО «Самопоміч») поцікавився, чи не складаються списки неблагонадійних і чи не будуть переслідуватися учасники Євромайдану в нас у районі. На що голова РДА запевнив присутніх: «У нас у районі таких списків точно немає». А от Володимир Гаврон (ГО «Пам’ять») нагадав, що керуюча влада має захищати людей. «Нагадайте це законно обраному президенту. Влада відмежувалася від народу. Президент не чує нас».

«Я не можу бути тим рупором для Президента, але постараюся довести ваші слова при спілкуванні з губернатором, - відповів С. Коваль. – Вказівки, пов’язані з репресіями і переслідуваннями, у районі не будуть мати місця. Ми мусимо вирішити цю проблему так, щоб через рік могли дивитись один одному в очі, а Україна вийшла із цієї ситуації сильнішою». Також представники держадміністрації запевнили, що не організовували у районі поїздки в м. Київ на віче в противагу Євромайдану та не брали участі в ньому.

На завершення учасники «круглого столу» підтримали всі вимоги Євромайдану до влади. Щоправда, керівники району утримались від недовіри Кабінету міністрів Азарова.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин