Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Заступник голови Львівської ОДА роздавала не лише нагороди

5 листопада заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів побувала з робочим візитом у смт. Журавні. Супроводжували гостю голова РДА Сергій Коваль разом із заступником О. Кизимою та керівниками управлінь Пенсійного фонду, соціального захисту, сектору молоді та спорту. Після коротких привітань з селищним головою Василем Вітром та керівниками управлінь РДА Ірина Романів взяла участь в урочистостях, організованих місцевою владою на честь багатодітних матерів. Під час концерту заступник голови ЛОДА вручила почесні нагороди «Мати-героїня» жінкам смт. Журавна та с. Новошин.

Ірина Романів привітала багатодітних жінок з отриманням почесного звання, подякувала їм за турботу і безкорисливу любов. Також вона побажала матерям-героїням вдячних дітей та родинного благополуччя.

Свої нагороди цього дня з рук заступника голови Львівської ОДА отримали сімнадцять матерів-героїнь. Із словами вдячності від імені матерів-героїнь Журавна виступила Євгенія Кулик, яка подякувала представникам влади за турботу про багатодітних матерів та вручила пам’ятний подарунок Ірині Романів.

Відповідно до Указу Президента України державні нагороди отримають 98 багатодітних матерів Жидачівщини.

Концертну програму для багатодітних матерів Журавна та Новошин підготували педагоги та учні Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей», зокрема переможці XIV районного фестивалю «Сурми звитяги» танцювальний ансамбль «Сузір’я», Оксана Цибак, Христина Зуєва, Андрій Крохмалюк, Ярослава та Володимир Ліпковські – призери районного фестивалю «І слово, і пісня, матусю, тобі!».

Після урочистостей Ірина Романів відвідала обласний дитячий протитуберкульозний санаторій в Журавні. Її цікавило, на якому етапі проведення невідкладних аварійних робіт з відновлення спального корпусу санаторію (пам’ятки архітектури місцевого значення), що пошкоджений внаслідок пожежі в 2004 році.

Як розповів головний лікар дитячого протитуберкульозного санаторію В. Буянов, на 1 січня цього року відремонтовано дах корпусу, проведено внутрішні штукатурні роботи, відновлено міжповерхове покриття. Загалом виконано робіт більш як на 3 млн грн. Проте, зазначив п. Буянов, сьогодні аварійно-відновлювальні роботи не здійснюються з невідомих йому причин, хоча в бюджеті заплановані на це гроші.

Ірина Романів у свою чергу наголосила, що потрібно терміново вирішувати питання з освоєння коштів та продовження капітального ремонту. Для фінансування робіт у 2013 році в державному бюджеті передбачено 1 000 000 грн та більше 54 тис грн. з обласного бюджету.

«Ми обов’язково приймемо відповідні рішення, зберемо усіх відповідальних керівників на термінову нараду для того, щоб якомога швидше вирішити усі проблемні питання із цим санаторієм», – зазначила І. Романів.

Після огляду пошкодженого пожежею спального корпусу заступник голови ЛОДА оглянула корпус санаторію, де розміщені харчоблок та школа. Ірина Романів не була задоволена побаченим, проте сподівається на те, що дирекція санаторію в подальшому врахує зауваження і виправить ситуацію.

Маємо надію, що заступник голови ОДА, приїхавши на службовому авто до Журавна, відчула і побачила «журавнівський напрям», бо дорогою це назвати важко. Хочемо сподіватися, що й цю вкрай болючу проблему з допомогою Ірини Федорівни району вдасться подолати…

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"