Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Інвестиційний клімат

В економіці будь-якої країни інвестиції є домінуючою складовою розвитку. Іноземні інвестиції – це один з ключів до інтеграції ринково орієнтованої й демократичної України в Європу.

Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика нашого міста спрямована на покращення іміджу міста на регіональному та міжнародному рівнях, сприяння істотному збільшенню надходжень внутрішніх і зовнішніх інвестицій у розвиток економіки Жидачівщини, здійснення активної інформаційно-промоційної діяльності.

Сьогодні на території Жидачівського району успішно працюють такі підприємства з іноземними інвестиціями, як ТзОВ “Монді Пекеджінг Бегз Юкрейн” (виробництво гофропаперу та картону, паперової та картонної тари), ТзОВ “ Дунапак Україна” (виробництво гофрованого паперу, паперової та картонної тари), ТД “Остов Бардс”(виробництво тари з пластмас), ТзОВ “Верболіз”(вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних рослин), ПП “Наттекс”(виробництво готових текстильних виробів крім одягу). Протягом 2013 року у Жидачівському відділенні Миколаївської ОДПІ зареєструвалось 3 фірми, власники яких являються нерезидентами. Дані підприємства забезпечують стабільні надходження до бюджету.

Жидачівське відділення

Миколаївська ОДПІ

ГУ Міндоходів у Львівській області.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"