Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Монастирці вибиратимуть сільського голову

Народні обранці постановою Верховної ради призначили позачергові вибори сільських та селищних голів у 95 населених пунктах країни. Зокрема на Львівщині відбудуться вибори п’ятьох сільських голів, на проведення яких виділено майже 300 тис. грн.

У Жидачівському районі відбудуться позачергові вибори сільського голови с. Монастирця. Як повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Жидачівської РДА Ярослав Ягніщак вибори проводяться у зв’язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови та призначені на неділю 15 грудня 2013 року. Виборча компанія розпочинається з 27 жовтня, за 50 днів до дня виборів.

На проведення позачергових виборів Монастирецького сільського голови розпорядженням голови Львівської ОДА виділено за рахунок цільової субвенції з Державного бюджету Жидачівському районному бюджету кошти в сумі 83800 гривень.

17 жовтня у Жидачівській РДА відбулась нарада під керівництвом голови РДА С.Ф.Коваля з представниками ТВК, Монастирецької сільської ради, міліції, пожежників та зв’язку щодо підготовки до позачергових виборів. Сергій Федорович зобов’язав усі служби виїхати та перевірити готовність приміщеннь у чотирьох виборчих округах до проведення виборів. Планується проводити вибори у приміщеннях місцевих шкіл.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"