Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Роботи з відновлення мосту в Залісках розпочнуть, коли знайдуть гроші

Як повідомлялося у попередніх номерах «Нового часу», народний депутат України О. Канівець подав депутатський запит до Кабінету Міністрів України щодо ремонту окремих ділянок автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знам'янка, км 28+ 964 на мова власне йде про автомобільний міст, що потребує капітального ремонту. Подаємо текст відповіді на запит першого віце-прем’єра КМУ Сергія Арбузова:

Шановний Олеже Леонідовичу!

Розглянувши Ваш запит щодо ремонту окремих ділянок автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий –Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка, км 28+ 964, повідомляємо:

Мостовий перехід через р. Дністер на автомобільній дорозі загального користування М-12 Стрий –Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка завдовжки 186 метрів потребує проведення ремонтних робіт та належного експлуатаційного утримання у зв'язку з виникненням деформації і посиленням вібрації конструкції прогонової будови внаслідок руху великовагових транспортних засобів. Через обмежене фінансування протягом 2009-2013 років експлуатаційний стан мостового переходу значно погіршився. Крім того, за результатами обстеження зазначеного переходу виявлено підмив його опор, руйнування балок прогонової будови та деформаційних швів.

На автомобільній дорозі впродовж останніх років проводиться ямковий ремонт за рахунок коштів, передбачених для експлуатаційного утримання доріг загального користування. На сьогодні існує потреба у встановленні інформаційно-вказівних, попереджувальних чи заборонних дорожніх знаків для об'їзду моста із спрямуванням транспортних засобів автомобільними дорогами Стрий – Івано-Франківськ та Київ –Чоп.

Служба автомобільних доріг у Львівській області неодноразово включала до проекту плану заходів з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг роботи з експлуатаційного утримання зазначеного мостового переходу. Вартість таких робіт згідно з проектно-кошторисною документацією, розробленою у 2009 році Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М. П. Шульгіна, становить 89 млн гривень. Роботи з відновлення мостового переходу планується розпочати після погодження необхідного обсягу фінансування.

З повагою,

Сергій АРБУЗОВ, перший віце-прем'єр-міністр.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин