Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До району приїжджав заступник начальника обласної міліції

26 липня Жидачівський район відвідав перший заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області – начальник слідчого управління ГУМВСУ полковник міліції Василь Васильович Кундик.

Приїзду передувало доручення начальника Головного управління про вивчення суспільно-політичної ситуації, проведення роз’яснювальної роботи та зниження негативного резонансу серед населення, пов’язаного з надзвичайними подіями у Миколаївській області.

У ході візиту було проведено робочі зустрічі з головою РДА Сергієм Ковалем та головою районного суду Богданом Сидорком, обговорено наявні проблемні питання, що можуть призвести до негативної реакції населення на дії органів влади й правоохоронців. А також В. Кундик протягом двох годин здійснював прийом громадян у Жидачівському РВ ГУМВСУ. Жителі району порушували питання, що стосуються службової діяльності органів влади і правоохоронних органів, зокрема відновлення роботи Ходорівського міського відділення, взаємодії з питань протидії злочинності неповнолітніх, вдосконалення взаємодії з районними засобами масової інформації та ін.

На завершення робочої поїздки представник ГУМВСУ подякував особовому складу райвідділу за належне виконання службових обов’язків і підкреслив, що за результатами моніторингу громадської думки населення Львівщини про діяльність правоохоронних органів та за підсумками оперативно-службової діяльності за перше півріччя 2013 року Жидачівський РВ ГУМВСУ зайняв почесне друге місце серед всіх підрозділів органів внутрішніх справ Львівської області.

За інформацією Жидачівського РВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин