Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Медики Журавнівщини набирались досвіду у колег Львівського обласного центру екстренної медичної меддопомоги та медицини катастроф

З ініціативи Ярослава Овсянецького, головного лікаря Журавнівської міської лікарні, на базі закладу 19 липня було проведено одноденний тренінг з питань організації та надання екстреної медичної допомоги населенню. Учасниками навчання були медичні працівники, що обслуговують населення Журавнівської дільниці: фельдшери ФАПів, медсестри відділення лікарні, лікарі.

До участі у цьому заході були долучені працівники пункту екстреної медичної допомоги, що дислокується на базі Журавнівської міської лікарні. Навчання-тренінг проводили спеціалісти Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які проходили відповідну підготовку в Україні та за кордоном, – Я. Пилипець, Л. Гера, Є. Куліков.

Від своєчасної та правильно наданої допомоги залежить збережене життя. Тому метою тренінгу було удосконалення теоретичних знань медпрацівників, ознайомлення з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги в позашпитальних умовах, відпрацювання практичних навичок, застосування на практиці стандартів у медицині критичних станів.

Усі учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з сучасними розробками щодо надання екстреної медичної допомоги пацієнтам на виклику вдома, під час виникнення надзвичайних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод чи інших екстрених випадків.

У процесі навчання були ситуації та складні завдання, узяті з повсякденної практичної роботи. Моделювалася ситуація з великою кількістю потерпілих, які мали різні види ушкоджень. Учасники навчання-тренінгу відпрацьовували правила медичного сортування при наданні екстреної медичної допомоги «потерпілим».

Для практичної роботи учасники заходу були забезпечені манекенами, муляжами, виробами та засобами медичного призначення.

У загальному участь у тренінгу взяло 45 осіб. Від теоретичних знань до практичних вмінь, до підвищення кваліфікації медиків, до професіоналізму, до довершеності у виборі правильних рішень, до надання вчасної та якісної медичної допомоги – це основа продовження життя потерпілих.

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», згідно зі Статутом установи, є основним організаційно - методичним центром Львівської області з питань організації та проведення навчання і підготовки медичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги та підготовки осіб, що не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні вміти надавати домедичну допомогу.

Уляна МОВЧАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"