Для вас,підприємці!

Одним із пріоритетних напрямів діяльності державної служби зайнятості на 2013 рік є сприяння розвитку підприємництва шляхом започаткування безробітними підприємницької діяльності, зокрема мешканців сільської місцевості з метою відродження сільськогосподарського виробництва, започаткування агробізнесу, створення сільгоспкооперативів.

Задля цього з ініціативи Львівського обласного центру зайнятості в червні розпочався конкурс найбільш успішної реалізації бізнес-планів серед колишніх безробітних, котрі за сприянням служби зайнятості започаткували підприємницьку діяльність. До організації заходу долучилися Клуб підприємців Львівської області та Благодійна організація «Львівська аграрна дорадча служба». Переможці ІІІ туру отримають грошову винагороду та дипломи переможців. Метою конкурсу є залучення безробітних до підприємницької діяльності, зокрема в сфері агробізнесу, шляхом підтримки їх підприємницьких ініціатив, у тому числі через надання одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності та створення нових робочих місць.

У Жидачівському районному центрі зайнятості 27 червня пройшов І тур конкурсу. У ньому взяли участь два успішних підприємці - Н.Г. Нагірняк та Г.М., Люсак. які згідно з затвердженим Положенням про конкурс подали заявки та бізнес-план.

Переможцем конкурсу визнано Н. Нагірняк за вдало розроблений бізнес-план на тему: «Організація з пошиття та ремонту одягу, продаж тканини, фурнітури». З 15 липня по 16 серпня у Львові проходитиме ІІ тур конкурсу, на якому наша землячка представлятиме Жидачівщину.

Згідно з Порядком забезпечення надання територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, консультацій особам з питань організації й провадження підприємницької діяльності у приміщенні центру зайнятості двічі на місяць працює консультаційний центр з підтримки бізнесу. До роботи консультаційного центру залучаються спеціалісти органів державної влади, представники органів місцевого самоврядування, роботодавці, працівники банківських установ, бізнес-центру та ін. Бажаючі мають можливість отримати на безоплатній основі консультації з питань:

- законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;

- ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;

- податкового законодавства;

- відкриття рахунків у банківських установах;

- пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;

- оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;

- отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;

- з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

Детальніше за інформацією звертайтеся за тел.; (03239) 3-33-80, (03239)3-15-59.

І.Орган, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Жидачівського РЦЗ.

Надрукувати