Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перший заступник голови обласної ради коруватиме Жидачівський район

6 червня, проблеми району та його мешканців вивчав на виїзному прийомі новопризначений перший заступник голови Львівської обласної ради Василь Пісний. За поданням голови Львівської обласної ради Петра Колодія та за підтримки 73 депутатів, 25 квітня Василь Михайлович Пісний призначений на посаду першого заступника.

 

Василь Пісний у рамках свого робочого візиту на Жидачівщину зустрівся з головою районної ради Ігорем Косом, головою райдержадміністрації Сергієм Ковалем, провів прийом громадян. Також взяв участь у засіданні Асоціації голів місцевих рад Жидачівського району.

 

Як зазначив Василь Пісний у розмові із журналістами, він, як перший заступник голови обласної ради, займатиметься питаннями екології, євроінтеграції, культури, житлово-комунального господарства, транспорту та очолюватиме комісію із контролю по використанню бюджетних коштів.

У цьому контексті поцікавилась, як на рівні області вирішуватиметься питання якості пасажирських перевезень та покращення стану доріг. На що Василь Михайлович відповів, що якість пасажирських перевезень – це надзвичайно серйозна проблема, над вирішенням якої сьогодні працюють обласні відомства, й найближчим часом, він сподівається, буде досягнуто спільного рішення. Що ж стосується проблеми доріг, то тут теж ведеться робота. Комісія обласної ради розподілила кошти між районами. Залишились ще кошти резервного фонду, які також розділять у залежності від потреб районів. У цьому питанні, зауважив В. Пісний, є порозуміння із Львівською обласною адміністрацією.

Своїми проблемами, що потребують вирішення, Жидачівщина не вирізняється на фоні інших районів, відзначив Василь Пісний і додав, що готовий, як куратор нашого району, навідуватись сюди при потребі й сприяти у вирішенні наболілих проблем, тим паче, що цей край для нього не чужий.

Нагадаємо, свого часу брат Василя Михайловича - Богдан Пісний очолював Жидачівський районний відділ міліції.

Довідка

Василь Пісний народився 1 січня 1963 року у с. Лопушани Зборівського району Тернопільської області.

У 1989 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут (спеціальність - «інженер-механік».

У 1995 р. закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка (спеціальність – «правознавство»).

З 1983 по 2010 р. працював в системі Міністерства внутрішніх справ України, де перебував на різних посадах, пройшовши шлях від старшини до генерал-лейтенанта міліції.

У 2010 році обраний депутатом Львівської обласної ради VІ демократичного скликання. Очолював комісію з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем. З квітня 2013 р. – перший заступник голови Львівської обласної ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин