Ходорів та польська гміна Стравчин налагодили співпрацю у сферах культури і освіти

Наприкінці квітня делегація Ходорова на чолі із міським головою Олегом Коцовським відвідала Республіку Польща, зокрема гостювали у гміні Стравчин.

Як повідомляє часопис «Ходорівщина», ходорів’ян радо зустріли війт Тадеуш Ткачик та працівники управи. Обидва керівники підтвердили свої наміри щодо співпраці між містами, підписавши угоду про культурний та освітній обміни. Війт Т. Ткачик запросив художні колективи Ходорова до участі у щорічному фестиваль гміни, що відбуватиметься у серпні, та висловив готовність прийняти групу ходорівських школярів у літній табір. Окрім цього, Олег Коцовський цікавився у польського колеги можливістю реалізації спільних проектів із муніципального розвитку у співпраці із ЄС.

У рамках візиту ходорів’яни відвідали музей-садибу класика польської літератури, лауреата Нобелівської премії Генріха Сенкевича та музеї художнього ковальства, виробничі цехи підприємства DEFRO.

Також ходорів’яни ознайомились із роботою комунальних служб гміни та регіонального полігону твердих побутових відходів. Були вражені рівнем комп’ютеризації місцевого магістрального водогону, каналізаційно-насосних станцій та якістю очистки стоків.

Також наша делегація побачила нововведений у експлуатацію спортивно-оздоровчий комплекс «Олімпік», до якого входять стадіон, ігрові поля, басейн, боулінг, тренажерний зал, кафетерії, автомобільна стоянка.

Під час візиту української делегації польські підприємці зацікавились перспективами ведення бізнесу на теренах Ходорівщини.

Надрукувати