Прокуратура перевірила ВАТ «Жидачівський ЦПК»

Прокуратура району постійно здійснює нагляд за додержанням та застосуванням законів у сфері оплати праці. Так, протягом березня-квітня проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства про оплату праці, а саме Закону України «Про оплату праці» та Кодексу законів про працю України у ВАТ «Жидачівський ЦПК». Проведення перевірок зумовлене тим, що станом на 01.03.2013 року підприємство мало заборгованість з виплати заробітної плати працівникам в сумі 2612,1 тис грн, а станом на 05.03.2013 року заборгованість сягала 1885,8 тис.

 

14 березня прокуратурою Жидачівського району зареєстровано кримінальне провадження за ст. 175 ч.1 КК України щодо невиплати заробітної плати працівникам ВАТ «Жидачівський ЦПК», яке на сьогодні закрите у зв’язку з погашенням боргу, на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КК України.

 

Окрім цього, прокуратурою району 5 квітня внесено подання голові правління ВАТ «Жидачівський ЦПК» щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати, яке 22 квітня задоволено та погашено заборгованість у розмірі 1885,8 тис грн.

Також, прокуратурою району у квітні внесено 5 заяв у порядку наказаного провадження про видачу судових наказів про стягнення з ВАТ «Жидачівський ЦПК» заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємства в сумі 5227,65 грн, які Жидачівським районним судом задоволено повністю.

Таким чином, внаслідок своєчасно вжитих прокуратурою району заходів прокурорського реагування працівникам ВАТ «Жидачівський ЦПК» повністю погашена заборгованість по заробітній платі в сумі 2612,1 грн.

Н. Томашевська,

прокурор прокуратури Жидачівського району.

Надрукувати