Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика»

Однe з небагатьох підприємств України, що виробляє якісний папір-основу для товарів санітарно-гігієнічного призначення, а також широкий асортимент готових виробів: туалетний папір "Кохавинка" у рулончиках та паперові рушнички.

Кохавинська паперова фабрика розпочала свою діяльність у далекому 1939 році.

Сьогодні, завдяки оновленню та удосконаленню виробництва, підприємство демонструє високі темпи росту обсягів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції. Потужність паперових машин становить 19 тис тонн на рік, переробного обладнання – 90 млн рулончиків на рік. Підприємство володіє мережею збуту.

Продукція виготовляється тільки з екологічно чистої сировини.

19 квітня Вища рейтингова комісія визначила переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2012», який проводить Асоціація платників податків України (АППУ).

На розгляд Вищої рейтингової комісії подано 351 заявку від учасників рейтингу, що стали переможцями на регіональному етапі та змагалися на всеукраїнському рівні.

Найбільша конкуренція серед учасників – претендентів на перемогу переважала у номінаціях «важка промисловість», «сфера торгівлі та послуг» й «сфера транспорту та зв’язку».

Лідерами по кількості заявок стали Луганська, Одеська та Львівська області.

Переможцями визначили 64 українських підприємства, серед них 7 підприємств Львівщини, в т. ч. і наше ПАТ «Кохавинська паперова фабрика».

Лідерів визначали за об’єктивними критеріями, в основі яких лежать цифри, що характеризують податкове навантаження на підприємство, благодійні витрати у доходах компанії-учасника за 2012 рік, середню зарплату штатних працівників і кількість офіційно працевлаштованих. Крім того, оцінювалися податкова дисципліна та кількість сплачених податків.

Кількість працюючих на підприємстві – 280.

Середня заробітна плата – 3100 грн.

Вакансії – вільних робочих місць немає.

Керівник підприємства – Пиріг Роман Васильович.

Адреса підприємства: 81740, вул.

Коновальця,6, смт. Гніздичів,

р-н Жидачівський, обл. Львівська.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"