Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Нових Стрілищах діє стаціонарне відділення для одиноких громадян Жидачівського територіального центру

На сьогодні на повному державному утриманні у відділенні перебуває 20 осіб, які одержують необхідні соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечуються:

- житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем,

- раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі з урахуванням віку й стану здоров'я у межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ;

- цілодобово медичним обслуговуванням;

- протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами відповідно до медичного висновку. Одиноким пенсіонерам, які перебувають у стаціонарному відділенні пенсія виплачується у встановленому законодавством порядку.

До стаціонарного відділення громадяни приймаються за направленням (путівкою) управління праці та соціального захисту населення Жидачівської РДА, яка видається на підставі письмової заяви громадянина, паспорта, висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я про нездатність його до самообслуговування та потребу в постійному сторонньому догляді та допомозі. Вартість обслуговування однієї особи у стаціонарному відділенні становить 4414,6 грн в місяць.

Працівниками територіального центру за підтримки спонсорів в стаціонарному відділенні зроблено поточний ремонт житлових кімнат підопічних, капітальний ремонт кабінетів завідувача, сестринської, старшої медсестри, коридору. Спонсорами виступили: фермерське господарство «Птиця», фонд «Милосердя Ходорівщини», громадська організація «Моє місто» м. Ходорів, фізична особа В. Кацьора, СТзОВ «Колос» (О. Липовий), фізична особа Л. Прокоп’як, благодійний фонд «Добре серце» (О.Канівець), Суходільське лісництво.

На території відділення облаштовано місце для літнього відпочинку підопічних. Крім того, налагоджено співпрацю з учнями та вчителями Новострілищанської ЗОШ.

Також у приміщенні стаціонарного відділення Нові Стрілищ облаштовано капличку для Богослужіння. Спонсорам виступив благодійний фонд «Добре серце».

За інформацією Жидачівського територіального центру соціального обслуговування населення.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин