Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Голова ОДА пропонує новий формат взаємин обласної влади зі ЗМІ

29 березня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з редакторами районних комунальних засобів масової інформації та членами секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Керівник області обговорив з учасниками зустрічі питання співпраці між облдержадміністрацією та районними (міськими) комунальними засобами масової інформації. Він розповів про новий формат взаємин обласної влади зі ЗМІ та її повну відкритість для громадськості.

Віктор Шемчук також зазначив, що усі державні органи влади повинні якомога повніше висвітлювати свою діяльність і результати роботи та водночас уникати подання інформації у формі звичайної звітності. Він запропонував уніфікувати підходи щодо друку в районних газетах інформаційних повідомлень від суб’єктів владних повноважень. «Інформація, котра друкується у районних ЗМІ, повинна бути якісною та цікавою для читача», – додав він.

Під час спілкування редактори районних комунальних ЗМІ розповіли Вікторові Шемчуку про основні проблемні питання, які потребують вирішення у їх регіонах. Окремим питанням розмови стало роздержавлення друкованих засобів масової інформації відповідно до доручення Президента України від 21.03.2013 року. Зокрема йшлось про те, що цей процес може знизити рівень інформованості громадськості через районні газети про роботу органів влади та рівень контролю за їх діяльністю, а також про врахування пенсійного забезпечення працівників газет після реорганізації.

Як наголосив Віктор Шемчук, для працівників ЗМІ процес роздержавлення є вкрай складним та болісним, особливо враховуючи те, що в цьому питанні не врегульовано нюанси пенсійного забезпечення їх як державних службовців. «Якщо держава чи державні органи вийдуть із засновників засобів масової інформації, то вже не можна буде говорити про те, що їх співробітники матимуть право виходу на пенсію як державні службовці і матимуть право на пенсійне забезпечення в рамках, передбачених Законом України «Про державну службу», – прокоментував керівник Львівщини.

Також Віктор Шевчук привітав переможців минулорічних відзнак обласної ради та адміністрації, запевнивши, що обіцяні премії для таких ЗМІ («Новий час» – краща в області районна газета) надійдуть на редакційні рахунки вже найближчим часом.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин