Фатум села Монастирець

Буває так, що у людини період невезіння. І здоров’я підкачує, і в родині негаразди, ще й на роботі не все в порядку. Але щоб чорна смуга для цілої громади – це вже занадто. У зоні невезіння, ніби хтось наврочив, перебуває ціле село Монастирець.

Село як село. Має понад тисячу населення. Славиться найстарішою у південній частині Жидачівщини дерев’яною церквою, молодою, самобутньою та перспективною командою ФК «Монастирець», школою, яку недавно перейменували у навчально-виховний комплекс. Є центром Монастирецької сільської ради. А от чомусь останнім часом стаються у селі події, які не зовсім сприяють його розвиткові. До приклад, нещодавно обікрали школу. І поцупили не дурнички, а цілий комп’ютерний клас. Далі - вибух в котельні, знову ж у школі. Це притому, що минулого року на її ремонт виділялись кошти з бюджету. І хоч, як повідомили у райдержадміністрації, з 1 квітня оперативно відновлено навчання дітей та подачу тепла, забезпечено належний температурний режим в навчальних приміщеннях, під час вибуху потерпіла людина.

А це вже зовсім останні події: достроково припинив свої повноваження сільський голова Володимир Башта. Як повідомила секретар сільської ради, 31 березня на сесії сільської ради сільський голова звернувся до депутатів із заявою про дострокове припинення своїх повноважень за власним бажанням. Додатково на прохання депутатів пояснив, що хворіє і йому важко справлятися з обов’язками. Сказав, що він інакше уявляв собі роботу органів місцевого самоврядування. А виявилось, що обов’язків багато, а фінансових можливостей немає. Депутати задовольнили заяву голови, і вже з 1 квітня, не на жарт, а насправді, у Монастирці є вакантною найвища посада у сільській раді.

Хочеться сподіватися, що на цьому чорна смуга у монастирецької громади закінчиться.

Ольга Баран.

Надрукувати