Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

І 2000 грн для допомоги малозабезпеченим…

Як повідомлялося у попередньому номері часопису, розгляд питань ХХ сесії районної ради розтягнувся на цілий день. Не дивно, адже питання, включені до порядку денного, складні і об’ємні. Тож працювати над ними довелося довгенько. З обіду ще залишились два фінансові питання: про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету та про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Депутати спрямували 100 тис грн на співфінансування мікропроектів – переможців обласного конкурсу у 2013 році, збільшили обсяг міжбюджетних трансфертів бюджетам сіл, селищ і міст на 1715,0 тис грн та затвердили розподіл видатків на погашення кредиторської заборгованості за виконані в 2012 році роботи по ремонту комунальних доріг, фінансування яких проводилось за рахунок «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг комунальної власності у населених пунктах».

Далі відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відзвітувався про проведену роботу голова районної ради Ігор Кос. Депутати затвердили розпорядження голови районної ради. При розгляді стану укладення договорів оренди земельних і майнових паїв та розрахунків сільгосппідприємств з населенням району вирішили на черговій сесії заслухати питання про хід земельної реформи у районі.

Депутати перейменували Ходорівську дитячу музичну школу на комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Ходорівська дитяча школа мистецтв», визнали його засновником районну раду та передали у оперативне управління відділу культури і туризму РДА.

На сесії дали дозвіл Жидачівський ЦРЛ на списання фізично зношеної та непридатної для подальшого використання стоматологічної установки «Хірадент» 1996 року випуску і погодились із пропозицією передати безоплатно транспортний засіб Жидачівського територіального центру соціального обслуговування ЗАЗ-1140 у Жидачівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для службового користування.

На сесійному засіданні прийняли кілька рішень по впорядкуванню майна спільної власності територіальних громад. А саме: передали у комунальну власність Сидорівської сільської ради приміщення Сидорівської ЗОШ І ст. та Вибранівській сільській раді - приміщення будівлі складу Вибранівської амбулаторії ЗПСМ. Обидва приміщення передано під дитячі садочки з умовою не змінювати цільове призначення та без права на продаж. Дали згоду на продаж корпусу №4 Журавнівського НВК, а вилучені кошти доручили направити на проведення капітального ремонту НВК.

Затвердили у сумі 796442 грн нормативну грошову оцінку земельної ділянки пл. 7,5 га, що відведена ТзОВ «Галицька група ОЮА» для обслуговування виробничих приміщень та розміщення підприємства по виробництву бетонних виробів і тепличного господарства на території Кніселівської сільської ради.

До часу затвердження нової містобудівної документації визнали придатним для подальшого використання Проект районної планіровки Жидачівського району, який розроблений інститутом проектування міст «Дніпроміст» у 1980 році і затверджений рішенням виконкому Львівської обласної ради народних депутатів.

З метою налагодження партнерських відносин і співпраці між Тельманівським районом Донецької області та Жидачівський районом депутати доручили голові районної ради підписати Угоду про співпрацю.

Відповідно до прийнятого на сесії рішення, кожен депутат районної ради відтепер має у своєму розпорядженні кошти в сумі 2000 грн для надання допомоги малозабезпеченим громадянам.

Відбулися і кадрові зміни. Фракцію РО «Свобода» у районній раді тепер представлятиме Олег Гладів. З ініціативи цієї фракції було прийнято рішення про проведення обстеження та демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, встановлених на території Жидачівського району в радянський період.

Нагадаю, що у сесійному засіданні взяли участь народний депутат України Олег Канівець та депутат обласної ради Андрій Кіт. У своєму виступі п. Олег розповів про роботу у Бюджетному комітеті Верховної Ради та процедуру виділення коштів на капітальні видатки територій. Він зауважив, що через незлагоджені дії всіх гілок влади, починаючи з районного рівня, цьогоріч йому вдалося відстояти тільки близько 0,5 млн грн на ФАПи у селах Бережниці, Рогізні, Піддністрянах нашого району та 1,2 млн на завершення будівництва школи у с. Нежухові Стрийського району (це ті об’єкти, на які була розроблена документація). Щоб отримати кошти у 2014 році, місцева влада повинна добре попрацювати вже сьогодні. Бо у цьому році до КМУ, який готує розподіл коштів та перелік об’єктів, одні дані подавала обласна державна адміністрація щодо переліку об’єктів, які фінансуватимуться, інші – депутати-мажоритарники (Жидачівського району взагалі у переліку не було). Тому погодження мають бути на всіх рівнях. Щоб щороку територія отримувала до 10 млн грн, дії депутатів і влади повинні бути злагодженими.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин