Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Зміни у термінах подання звітності та нові форми щомісячного звіту по ЄСВ (єдиному соціальному внеску) до Пенсійного фонду.

Змінено строки та форму подання звіту фізичними особами - підприємцями. Фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній та спрощеній системі оподаткування, звітуються до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

За 2012 рік необхідно подати Додаток 5 до 10 лютого 2013 року вже за новою формою. Самозайняті особи (адвокати, нотаріуси) подають річний звіт за 2012 рік до 1 травня 2013 року. Якщо фізична особа – підприємець, яка обрала спрощену систему оподаткування, є пенсіонером за віком, інвалідом, то вона звільняється від подання звіту до Пенсійного фонду.

Звіт подається незалежно від стану фінансово-господарської діяльності, тобто фізичні особи - підприємці, які припинили свою діяльність або не отримували доходу в 2012 році, зобов’язані подати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У разі неподання чи несвоєчасного подання зазначеного звіту застосовується фінансова санкція у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн).

З консультативних питань щодо подачі звітності звертайтеся за адресою: м. Жидачів, вул. Я.Мудрого, 8, управління Пенсійного фонду України в Жидачівському районі, 2-й поверх, відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж або за телефонним номером (03239) 33-888.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин