Передплата друкованого видання на 2022 рік
Індекс видання: 30496
Часопис "НОВИЙ ЧАС"
Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання
Мінімальний строк передплати: 1 міс.
ПередплатитиЧасопис "НОВИЙ ЧАС"
Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання
Мінімальний строк передплати: 1 міс.
ПередплатитиТака інформація прозвучала на координаційній нараді у районній прокуратурі під головуванням прокурора Жидачівського району Олександра Бойка, на якій був присутній Ігор Ониськів – представник обласної прокуратури, начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності. Нарада проходила за участю начальника РВ УМВСУ у Жидачівському районі Андрія Мархоня, його заступників, працівників прокуратури району, представника СБУ у Миколаївському та Жидачівському районах Л. Верещинського, представників районної ради М. Стеців та райдержадміністрації Р. Гриціва.
До вступу у дію нового Кримінального процесуального кодексу України Жидачівським РВ ГУМВС України у Львівській області зареєстровано 370 злочинів по всіх спрямуваннях. Якщо порівнювати з 2011 роком, то злочинність у районі дещо зменшилася (на 5,6%).
Тяжких та особливо тяжких злочинів за звітний період 2012 року зареєстровано 115 (розкрито 71 злочин). Розкрито 23 злочини минулих років. Неповнолітніми та за їх участю вчинено 10 злочинів, з них 6 тяжких.
За віком, контингент неповнолітніх, які вчинили злочини, виглядає так: від 14 до 16 років у 2011 році – 9, у 2012 – 3; від 16 до 18 років у 2011 році – 5, у 2012 – 5.
Скоєно злочинів у громадських місцях 13 (в 2011 р. - 22), на вулиця х – 7 (у 2011 – 18), у стані алкогольного сп’яніння - 40 (в 2011 - 34 злочини).Раніше судимими вчинено 93 злочини проти 107 за аналогічний період 2011 р. Скоєно злочинів групою осіб за звітній період 2012 р. – 32, 2011 р. – 36.
Залишок нерозкритих злочинів минулих років - 1371. Залишок нерозкритих тяжких і особливо тяжких злочинів минулих років - 766.
Ріст умисних вбивств, грабежів та шахрайств відбувся насамперед через бездіяльність дільничних інспекторів міліції Жидачівського РВ ГУМВС України у Львівській області, відсутність належної роботи з населенням, несумлінне ставлення до своїх посадових обов’язків, непроведення профілактичних заходів на місцях. На подолання вказаної тенденції прокуратурою району за 2012 рік скеровано 18 дисциплінарних проваджень на ім’я начальника ГУМВС України у Львівській області про притягнення до дисциплінарної відповідальності дільничних інспекторів Жидачівського РВ ГУМВС України у Львівській області, які розглянуто. Винні особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Разом з тим на Жидачівщині внаслідок вжитих заходів відбулось зменшення росту злочинів щодо крадіжок усіх форм власності – 165 (в 2011 – 208), в тому числі з квартир – 8 (відповідно 20), злочинів по лінії БНОН – 31 (49), скоєних у громадських місцях - 13 (22), на вулицях - 7 (18), раніше судимими - 93 злочинів (107), злочинів, вчинених неповнолітніми, – 10 (в 2011 році – 30).
За період з 20.11.2012 по 01.01.2013 року в Жидачівський РВ ГУМВС України надійшло 308 заяв та повідомлень про злочини, з яких 96 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 8 скеровано до суду з обвинувальними актами та 19 кримінальних проваджень закрито.
Олександр БОЙКО, прокурор Жидачівського району.
81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1
Тел./факс: 032-393-14-01,
Відділ реклами: 093-240-40-56
E-mail: info@newtime.lviv.ua
Головний редактор: Андрій Данилець
Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків
Завідувач відділу: Оксана Франків
Відповідальний секретар: Іван Кофлик
Оглядач: Марія Татчин