Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Асфальт під білосніжну шубу!..

Коли у п’ятницю в обід побачила, як на виїзді з Жидачева біля «Агробуду» (напрямок на Гніздичів) настилають дорогу гравієм, була приємно здивована. Хоч трохи вирівняють ями перед зимою. Але коли почула, що після цього ще й асфальт настелили, подумала, що це просто так жартують люди. Бо ж недарма уже всім відома істинна, що як тільки йде дощ і погана погода, починають ремонтувати дороги. А тут сьомий день календарної зими, сніг, мороз. Та ще й не раз чула, що оптимальний термін більш-менш ефективного ремонту закінчується у половині вересня. Але, як виявилося, ніхто не збирався жартувати. Свіжовистелений асфальт під білосніжною шубою - це те, що я побачила особисто. Можливо це нові технології, а можливо мороз у 15 градусів, що не на жарт розгулявся цього тижня, зовсім не шкодить новоспеченій дорозі.

 

На запитання, чому саме грудень вибрали для проведення ремонту, Микола Муцей, керівник організації «Шляхбудсервіс», що здійснювала роботи на цій дільниці, повідомив: « Ми докінчували ремонт дороги, який розпочали раніше. Залишилось всього 30 метрів, які на свій ризик полагодили. Ми нічого не порушили, жодних ДБНів (державні будівельні норми). І даємо гарантію якості виконаних робіт на три роки. Якщо покриття розсиплеться, то ми відшкодуємо ці затрати, хоч акту виконаних робіт ми не подавали й кошти за ці роботи не отримували, і в цьому році не отримаємо. Може, хіба на наступний рік, якщо будуть закладені у бюджеті».

 

Ярослав Гаврильчук, заступник міського голови, також впевнений, що роботи виконані із дотриманням всіх нормативів. При сучасних технологіях можливе виконання дорожніх робіт при таких температурних режимах. З його слів, підрядник не отримав плати за виконані роботи, але все одно виконав взяті на себе зобов’язання.

Зовсім інший коментар про цю «добру справу» дав Михайло Задорожний, депутат Львівської обласної ради і голова комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку: «У таку погоду робити дорогу – це дикість. Це так само неприродно, як у мороз ходити в одній сорочці і стверджувати, що тобі тепло. Цей асфальт через два місяці зійде разом із снігом, адже технологія порушена». Хто правий, а хто ні, покаже час, і першими це побачать пасажири, які щодня добираються по цій дорозі до районного центру. Будемо чекати весни.

Вона, мабуть, і розсудить…

Ольга Баран.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин