Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорові планують передати у довгострокову концесію міське сміття

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Ходорівської міської ради, він і оголосив концесійний конкурс «Делегування управління (концесія) послуги з операцій поводження з твердими побутовими відходами».

 

Як розповів міський голова Олег Коцовський, сьогодні міська влада вивчає питання вивезення твердих побутових відходів із території міста. Відповідні пропозиції місто отримало від структури, що започатковує встановлення сміттєсортувальної лінії в Рогатинському районі. Збиранням ж ТПВ у межах Ходорова займатиметься й надалі міське комунальне підприємство.

 

«Об’єкт концесії є виключно надання послуг жителям, приватним і державним підприємствам, установам операцій поводження з твердими побутовими відходами (перевезення, зберігання, обробки (переробки), утилізація, видалення, знешкодження та захоронення відходів).

У концесію не передається рухоме і нерухоме майно, яке належить місцевим адміністративним органам і яке використовувалося до конкурсу для надання послуг та операцій з поводження з твердими побутовими відходами.

Тривалість контракту концесії становитиме 49 років з моменту підписання контракту», йдеться в умовах конкурсу.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"