Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Оздоровлення дітей триває!

Літо у розпалі. Батьки поспішають відправити своїх дітей в оздоровчі табори.

Через об’єднання профспілок Львівщини триває робота по направленню дітей в табори ОСТК «Маяк» (Рибаківка, Чорне море) Львівського національного аграрного університету, в санаторії «Дружба» (с. Свірж Перемишлянського району), «Київ плюс» (колишня назва «Нива»), на курорт «Моршин» й інші. Повний перелік таборів поданий головам профспілкових комітетів, головам комісій із соціального страхування організацій та установ району.

Добре налагодили літнє оздоровлення дітей працівників профспілка ВАТ «Жидачівський ЦПК». Багато дітей оздоровляються в таборі ПДТОВ «Карпати» с. Рибник Дрогобицького району. Продовжується набір заявок на оздоровлення в цей табір на такі зміни: з 26.07 по 08.08, 11.08 по 24.08. Повна вартість путівки - 1540,00 грн, соцстрах компенсує 560,00 грн, батьківська доплата становить 980,00 грн, також частину коштів з батьківської доплати компенсує профспілкова організація ВАТ «ЖЦПК» (для членів профспілки заводу).

Активно працюють з організації відпочинку дітей комісії із соціального страхування відділу освіти, торговельної сфери, «Укрзалізниці», які направили на оздоровлення в табори понад 50 дітей. Так, зокрема, оздоровлюються діти на Чорному морі в ДОІГ «Дніпро» (смт. Лазурне Херсонської області) , НОТ НУ ЛП «Політехнік-3» (м. Коблево Миколаївської області), ОСТ «Маяк» Львівського НАУ (м. Коблево Миколаївської області), а також в ДЗСТ «Світанок» (урочище Помірки м. Трускавець), ОЛК «Ровесник» (с. Комарів Сокальського району), НСБ «Динамо» (смт. Славське Сколівського району).

Літо триває, тому звертаюсь до профспілкових лідерів, голів (уповноважених) комісій із соціального страхування, батьків, щоб замовляли путівки через районну дирекцію Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для оздоровлення дітей у наступні зміни.

Табори чекають на дітей, відгуки про оздоровлення хороші. Діти задіяні до різних культурних заходів, набираються здоров’я з цілющих джерел води «Моршинської», «Трускавецької», енергії сонця, краси і багатств Карпат, оздоровлюються цілющими морськими водами Чорного моря.

До дирекції Фонду слід подати заявку, завірену гербовою печаткою підприємства, де обумовлюється назва табору, заїзд і вказана сума батьківської доплати та сума фінансування за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а також копію свідоцтва про народження дитини та медичну довідку з поліклініки за місцем проживання (форми 079/0).

Особливу увагу слід зосередити на оздоровленні дітей з сільської місцевості, зокрема працівників організацій та установ, які функціонують в селі (це насамперед сільськогосподарські товариства, а також організації, що виробляють або переробляють сільгосппродукцію, підприємства будівництва, меліорації та хімізації, ветлікарні, заклади освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, відділення зв’язку, побутова та комунальна служби), а також дітей-сиріт, що позбавлені батьківського піклування, дітей з сімей працівників агропромислового комплексу, які перебувають у навчальних закладах, дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях (з урахуванням необхідності оздоровлення) . Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 року № 369 передбачено кошти з держбюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників. Видатки, пов’язані з оздоровленням та відпочинком дітей працівників агропромислового комплексу в оздоровчих закладах, відповідно до цієї постанови здійснюються у межах відповідних бюджетних призначень шляхом часткової оплати 780,00 грн вартості путівки тривалістю 21 день.

Свої послуги в пільговому оздоровленні дітей працівників АПК готові надати такі табори: санаторій «Київ-плюс» (м. Моршин). Заїзд з 18.07, повна вартість путівки - 2730,00 грн, з них: за рахунок держбюджету - 780,00 грн, за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - 840,00 грн батьківська доплата - 1110,00 грн; санаторій ОСТ «Маяк» (м. Коблево, Чорне море). Заїзд з 18.07, повна вартість - 2520,00 грн, батьківська доплата - 900,00 грн; санаторій ДОТ «Дружба» (с. Свірж Перемишлянського району). Заїзд з 22.07. Повна вартість - 2310,00 грн, батьківська доплата - 690,00 грн.

Літо минає швидко, тому, шановні батьки, мобілізуйте всі свої можливості та направте дітей в оздоровчі табори. Сподіваюсь, не пошкодуєте.

Для більш детальної інформації з приводу направлення дітей в оздоровчі табори просимо звертатися в Жидачівську районну дирекцію за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, 4-й, поверх Жидачівської РДА. Телефон для довідок: 31-292, 31-795 Вдалого літнього відпочинку!

Любов Пономаренко, директор.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин