Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві відновлюють замулене джерело

14 липня – День Дністра

«Скільки криниць на землі - стільки й зірок на небі», - стверджує народна мудрість. А якщо вам довелося бачити, як падає зірка, знайте – то десь замутилося джерело. Отже, щоб не згасали зірки, оберігайте живі криниці!

Цьогоріч в місті Жидачів в рамках проведення заходів, присвячених Дню Дністра, вирішено провести акцію з відновлення джерела, що сприятиме поліпшенню стану водних ресурсів у басейні р. Дністер.

 

Жидачівська міська рада спільно з Жидачівським управлінням водного господарства та громадською організацією «Еко-Довкілля» , намагаючись привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів, активно взялися за відновлення та облаштування джерела біля підніжжя гори Базиївка, що в Жидачеві.

 

З ініціативи голови міста В. Левка пропонується облаштувати прилеглу територію гори Базиївка та обладнати місця для відпочинку жителів і гостей міста.

Впровадження таких екологічних заходів є розумним вкладенням інвестицій у майбутнє. Адже, відновлюючи цілюще джерело, ми відновлюємо здоров’я наших мешканців, покращуємо стан природних ресурсів.

Проведення таких заходів з відновлення джерел та криниць повинно стати прикладом для наслідування іншим територіальним громадам нашого району.

Ніщо так не милує око і заспокоює душу, як грайливе мерехтіння і веселе дзюрчання відновленого джерела, що розпочинає свій далекий шлях від витоку і несе свої води до могутнього Дністра, живлячі собою одну з найбільших водних артерій країни.

Для ефективного вирішення екологічних проблем, що виникають в басейні ріки Дністер, створена і функціонує Басейнова рада, до складу якої входять представники областей України і Молдови. Рішенням цієї ради визначено, що в другу суботу липня щорічно відзначається День Дністра.

Жидачівське управління водного господарства з метою долучення ширшого кола учасників до заходів з відзначення Дня Дністра пропонує органам місцевого самоврядування, громадським організаціям та рухам, жителям району взяти активну участь у реалізації екологічних заходів на своїх територіях й оголошує постійно діючу акцію «Відновлення джерел – благородна справа».

Про проведення таких заходів, з метою їх популяризації та об’єднання зусиль просимо повідомляти Жидачівське управління водного господарства за адресою: м. Жидачів, вул. Залізнична, 7а, тел.: 31-993.

М. Козовіта, начальник Жидачівського управління водного господарства.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"