Путівки на оздоровчі табори

Закінчився навчальний рік у школах. Батьки міркують, куди ж краще відправити своїх дітей: у пришкільний табір чи до бабусі на село.

Пропонуємо і такий варіант як оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської областей, а також АР Крим. Це такі відомі табори як ОСТ «Маяк» (с. Коблево, с. Рибаківка Миколаївської області - Чорне море), ОТДП «Дружба» (с. Свірж Перемишлянського району Львівської області ), курорт Моршин – санаторій «Київ-плюс», «Світанок» (урочище Помірки м. Трускавець) та інші.

Повний перелік дитячих оздоровчих закладів, які функціонуватимуть влітку 2012 року і частково фінансуватимуться об’єднанням профспілок Львівщини за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, надано головам комісій із соціального страхування та головам профспілкових організацій установ й підприємств нашого району.

За рахунок коштів Фонду здійснюється часткове фінансування у розмірі 40 гривень за один день на дитину. Табори готові приймати школярів на оздоровлення вже з 3 червня, термін перебування - 14 днів, окремі табори - 21 день. Батьківська доплата в середньому 980-1300 грн.

З питань оздоровлення дітей просимо застрахованих осіб (працюючих) звертатись у районну дирекцію Фонду (приміщення райдержадміністрації, 4-й поверх, тел.: 31-292, 31-795) та до голів профкомів чи голів (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, а також безпосередньо в об’єднання профспілок Львівщини (м. Львів, пр. Шевченка, 7, 3-й поверх, тел.: (032)235-66-92).

Для одержання путівки необхідно подати такі документи:

лист з місця роботи застрахованої особи, для проведення часткової вартості путівки за рахунок коштів Фонду;

копію свідоцтва про народження дитини;

медичну довідка з поліклініки за місцем проживання (форма 079/0).

Літо минає швидко, тому, шановні батьки, мобілізуйте всі свої можливості та відправте дітей в оздоровчі табори. Сподіваюсь, не пошкодуєте.

Вдалого нам всім літнього відпочинку .

Любов Пономаренко, директор.

Надрукувати