Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Об’єднана опозиція обіцяє зробити Україну країною успіху

Минулої суботи об’єднана опозиція провела перший спільний масовий захід і представила свою програму дій в разі виграшу на парламентських виборах. Націонал-патріотичні сили України проходять чергову реінкарнацію свого об’єднання. Це вже третя з 2002 року спроба створити єдину команду, яка би могла добитися системних результатів.

Найбільш успішний проект цих зусиль – Помаранчева революція – з часом виявився колосом на глиняних ногах. Відродження єдності помаранчевих сил у 2007 році у рамках НУНС закінчилося ще більш гучним провалом: через п’ять років після дострокових парламентських виборів "Наша Україна" опинилась на межі політичної смерті, а "Народна самооборона" роздерта між командою Юлії Тимошенко та Віктора Януковича.

Нині чітко викристалізовується політична ситуація, коли поразка або перемога в жовтні 2012 року може стати фундаментом наступної президентської кампанії.

Минулої суботи об’єднана опозиція провела перший спільний масовий захід і представила свою програму дій в разі виграшу на парламентських виборах. Центром нового етапу боротьби за владу стає Арсеній Яценюк.

Просто неба на Михайлівській площі в Києві зібралося, за словами очевидців, близько трьох тисяч делегатів з усіх областей України. Прибули делегати від усіх політичних сил, що входять до Об’єднаної опозиції: «Батьківщини», «Фронту Змін», Народного Руху України, «Народної Самооборони», партій «За Україну!» та «Реформи і Порядок». У роботі форуму взяли участь і депутати Жидачівської районної ради ПП „Фронт Змін” Василь Ревер, Наталія Калинець та координатор молодіжного крила партії Василь Татарин.

Першочерговим кроком демократичної більшості у новообраному парламенті, за словами лідера «Фронту Змін» Арсенія Яценюк, буде закон про порядок імпічменту президента.

Об’єднана опозиція в разі створення більшості в новообраній раді збирається ліквідувати Конституційний суд. Наступні завдання, за словами Яценюка, - встановити процедуру відкликання народних депутатів, скоротити удвічі витрати на парламентарів, скасувати інститут голів облдержадміністрацій.

Яценюк оголосив, що в країні відбудеться «одержавлення стратегічних об’єктів», які президент подарував своїй сім’ї та наближеним олігархам. Всі вони повернуться у власність українського народу.

Серед ключових завдань Об’єднаної опозиції – відновлення соціальної справедливості в Україні. Згідно з програмою, мінімальна зарплата має становити не менше двох прожиткових мінімумів – 2400 гривень.

Демократична більшість також відновить поправку, яка передбачає перерахунок пенсій для 10 млн українців. «Пенсіонери отримають додатково 334 гривні як плату держави за підвищення цін і тарифів», – сказав він. А чиновникам більше не нараховуватимуться пенсії за привілейованою шкалою: «Отримуй стільки, скільки заробив, а не за те, в якому кріслі сидів».

Програмою Об’єднаної опозиції передбачається радикально скоротити кількість податків – із більш ніж ста до семи! Об’єднана опозиція звільнить із тюрем Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в’язнів. А всі посадовці, причетні до політичних переслідувань, будуть притягнуті до відповідальності.

Дружина Юрія Луценка та донька Юлії Тимошенко зачитали їхні звернення до Об’єднаної опозиції – політичні в’язні висловили солідарність із учасниками Форуму.

Форум затвердив резолюцію. Відповідно до неї в усіх регіонах країни пройдуть громадські слухання, на яких кожен громадянин зможе доповнити запропоновану програму дій.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин