Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вища освіта в Польщі

Якщо ви маєте польське коріння і «карту поляка», можете скористатися можливістю безкоштовно навчатися у Державній Вищій Східноєвропейській Школі в Перемишлі.

 

Що для цього потрібно та хто ще може скористатися нагодою здобути освіту європейського зразка, учням Жидачівської ЗОШ №2 та гімназії ім. О. Партицького розповідали доктор інституту історії Ірена Козімала, віце-директор інституту міжнародних відносин Павел Трефлер та студенти II курсу Державної Вищої Східноєвропейської Школи в Перемишлі, уродженці Нового Роздолу Роман Телішевський і Василь Козяр.

 

До Жидачева польські викладачі та студенти приїхали на запрошення представника польської громади в місті Станіслава Посацького та депутата міської ради Петра Михайлишина.

Перемишльський вищий навчальний заклад надає безоплатну вищу освіту І рівня – ліценціат (спеціаліст), в тому числі інженерну освіту. Абітурієнт може обирати такі напрями навчання: архітектура інтер'єрів, англійська філологія, слов’янська філологія, історія, інженерія середовища, прикладна лінгвістика (англійсько-українська), механіка та будова машин, механотроніка, політологія, соціологія та міжнародні відносини.

До послуг студентів комфортні умови проживання у новозбудованому студентському гуртожитку, курси вивчення польської мови. Як запевнили студенти Роман та Василь, вже після короткого періоду часу мовного бар’єру майже не відчувається, адже навчання та відпочинок проходять у приємній атмосфері. Є всі умови для навчання та відпочинку. На дозвіллі студенти можуть брати участь у роботі студентського клубу «Еніґма», стати членом одного чи кількох наукових кіл, а для активних діє Академічне спортивне товариство.

Дипломи Державній Вищій Східноєвропейській Школі в Перемишлі видаються європейського зразка та визнаються в Україні. Студенти цього вищого навчального закладу мають нагоду побувати на практиці в різних країнах Європи.

Навчатися у Державній Вищій Східноєвропейській Школі в Перемишлі може кожен, хто заповнить аплікаційну форму, яку можна знайти на сайті навчального закладу https://www.pwsw.pl.

Для українських абітурієнтів, які не мають польського коріння, навчання коштуватиме 400 євро за семестр. Проживання у гуртожитку також платне від 50 євро в місяць.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин