Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Проблеми підлітків та молоді – проблеми держави

Згідно із загальнодержавною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» в Жидачівському районі на базі центральної районної лікарні в дитячій консультації створено позаштатне відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» (КДМ).

КДМ – нова структура з надання медико-соціальних, психологічних послуг підліткам та молоді в амбулаторних умовах через розуміння їхніх проблем, спільний пошук шляхів зміни поведінки, спрямованих на збереження здоров’я.

Робота «Клініки, дружньої до молоді» дозволяє активно впливати на зменшення розповсюдження наркологічних захворювань, формування у підлітків навичок здорового способу життя, відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я, пропагування інституту шлюбу та християнських цінностей, безпечної статевої поведінки, формування майбутнього відповідального батьківства й профілактика ВІЛ-інфекції та СНІДу. Діяльність клініки спрямована на первинне консультування неповнолітніх та їх родичів, що звернулись за допомогою.

Саме в підлітковому віці істотно зростає ризик інфікування хворобами, що передаються статевим шляхом, виникає незапланована вагітність. Власне діяльність КДМ спрямована на те, щоб запобігти цьому, допомогти у лікуванні захворювань, поява яких пов’язана з ризикованою поведінкою. У клініці пацієнт отримує консультативний супровід, для нього створюються комфортні умови, які полегшать проходження лікування. Працівники клініки сприятимуть у вирішенні соціальних і психологічних проблем.

У відділенні КДМ м. Жидачева забезпечено консультації таких лікарів: підліткового терапевта, гінеколога, психоневролога, лікаря кабінету «Довіра» - добровільного консультування та тестування на ВІЛ, СНІД. При необхідності залучаються до співпраці лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікар-нарколог, дерматовенеролог та інші.

Сьогодні запрошуємо також до співпраці психолога, який володіє навиками медичної та соціальної психології і не байдужий до проблем підлітків та молоді.

У своїй роботі кабінети КДМ керуються принципами дружності: добровільність, доброзичливість, доступність, анонімність, конфіденційність, безкоштовність.

Цільовою групою «Клініки, дружньої до молоді» є діти віком від 10 до 18 років та молоді люди до 24 років. Однак особлива увага приділяється саме підліткам, які мають можливість звертатись за консультацією самостійно або в супроводі друзів без батьків.

Певну допомогу спеціалістам КДМ у наданні медико-соціальних послуг на основі принципів «дружнього підходу» можуть надавати і волонтери. Волонтерами клініки можуть бути студенти вищих і середніх навчальних закладів, які оволодівають відповідними спеціальностями: медики, соціальні працівники, психологи, юристи; представники різних недержавних організацій – дитячих, молодіжних, жіночих тощо; учні старших класів шкіл, які є активістами різних молодіжних груп; батьки підлітків, які скористалися послугами клініки.

Отже, якщо у вас виникли проблеми або є запитання, – вас чекають у дитячій консультації Жидачівської ЦРЛ у відділенні «Клініки, дружньої до молоді», каб. №3 за адресою: м. Жидачів, вул. Я. Мудрого, 29. Тел.: 31-152.

Години прийому спеціалістів - з 12.00 до 16.00. Вихідні дні – субота, неділя.

Запрошуємо до співпраці всіх, кому не байдужі проблеми підростаючого покоління.

Галина АКЕР, завідувач позаштатним відділенням КДМ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин