Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Яблунево-черешневий сад у Жидачеві

На території житлового масиву «За переїздом», що в райцентрі, відбулася акція «Посади своє дерево». Жителі кварталу заклали сад, у якому ростимуть яблуні, черешні, сливи та інші фруктові дерева. Ініціатором такого озеленення став мешканець мікрорайону Володимир Посацький. Він придбав близько сотні саджанців. Фруктовий сад закладали і дорослі, і діти.

Нагадаємо, що у житловому масиві «За переїздом» у 2010 започатковано Алею молодої пари та новонароджених дітей. Першою тут посаджена магнолія.

Та на досягнутому жителі кварталу не зупиняються. Насиченим у житті громади був 2011 рік. Тут святкували річницю освячення новозбудованого храму Бориса і Гліба, запровадили святкування Дня «За переїздом», встановили дитячий майданчик. Попри судові рішення про невизнання Р. Шухевича та С. Бандери Героями України для жителів масиву ці дві історичні постаті – взірець патріотизму, героїзму. На знак пошани до провідників національно-визвольного руху тут встановлено біг-борд «Бандера, Шухевич – Герої України». Крім цього, жителі подбали про те, щоб подорожні, які бувають у місті, не заблукали у їхньому житловому масиві й розмістили для гостей велику мапу свого мікрорайону.

Всі, хто їде в напрямку Журавна чи Калуша, не може намилуватися впорядкованістю території біля церкви Бориса і Гліба, а тепер ще й нововимощеними хідниками. Тротуари – це вже цьогорічне досягнення громади мікрорайону.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин