Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учні Млиниського НВК підтримують Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку в березні під час весняних канікул у бібліотеках для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції покладено майже 70 років тому. Мета – заохочення дітей до читання книг, адже книга вселяє у нас любов до рідної землі, повагу до старших, інтерес до культури, виховує почуття патріотизму. Книга навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Вона наш помічник , а для, тих хто вміє дружити з нею, – вірний друг.

 

Уже традиційно в цей час у Жидачівській районній бібліотеці для дітей проходять бібліотечні уроки, бібліографічні огляди, бесіди, зустрічі з цікавими авторами. Під час однієї такої імпрези учні Млиниського НВК разом із вчителями-словесниками Я. Кравчук, Л. Філіпович та завідувачем бібліотеки О. Андрусишин познайомились із поетесою Наталією Тріщ. Адже її поезія - не лише квітка, а й час і шлях її розквіту думки, творчий політ. ЇЇ поезія - не просто змалювання краси, а її творення в образах, порівняннях. Вірші мелодійні, захоплюючі та відкриті для всіх, хто шанує поетичне слово.

 

Розпочала святкову зустріч бібліотекар Ольга Ремез, яка привітала присутніх із тижнем дитячої книги та ознайомила з книжково-ілюстрованою виставкою «Наталя Тріщ – поетеса нашого краю».

З великим захопленням та цікавістю слухали діти автора. Пані Наталя розповідала про те, як вона пише вірші, як їй вдається доносити поезію до вдячного слухача в своїх виданих збірках, а також про те, який тривалий, іноді складний шлях має подолати книга перш ніж потрапить на полиці читачів.

У свою чергу навзаєм учні Млиниського НВК дарували авторці та усім присутнім чудову лірику Наталії Михайлівни. До глибини серця зворушили щире прочитання Л. Юхман, А. Чехановича, М. Бобак, В. Стадника,Ю Д. Кузишин, М. Кузишин, А. Яцишина, І. Свередюк, Н. Юхман, В. Андрусишина, А. Андрусишина, А. Гіщака, В. Опоки, Р. Василитин, О. Барана. Дзвінкими оплесками зустріли слухачі музичні композиції на слова Н. Тріщ у виконанні А. Фастнахта «Сон» та «Казку дитячих літ» у виконанні Лілії Юхман та Віталія Стадника.

На завершення учні 6 класу підготували чудовий «Віденський вальс» (хореограф Діана Ожібко). Зі словами вдячності за чудово організоване свято, теплу, щиру атмосферу звернулась до присутніх завідувач бібліотеки с. Млиниськ Оксана Андрусишин, подякувала колегам із Жидачівської центральної дитячої бібліотеки, поетесі Наталі Тріщ, вчителям-словесникам за чудово проведений час, співпрацю та позитивну енергетику.

Також учасники заходу мали змогу і Інтернет-залі бібліотеки переглянути електронний доробок творчості Н. Тріщ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"